Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  
 
Jak poznat dezinformační weby?
 
 
 
napsal: Pavel Krajíček
 
 
 
Četl jsem článek ve kterém rozumáři a materialisté vysvětlují dětem, jak poznat dezinformační weby. 
 
Každý člověk dostal od Stvořitele dar cítění (nikoli pocit). Tedy za člověka může být považován pouze ten, kdo tento dar nezahrabal a používá jej... ono cítění, které se podílí i na takzvaném svědomí. Takový člověk nikdy nemůže zbloudit, protože cítění je duchovní a vidí mnohem dále než rozum, který pochází z hmotného mozku a proto může chápat jen hmotné věci. Proto ta trapná omezenost rozumářů a materialistů a zúžený obzor chápání jen na hmotné věci. Člověk vnitru živý nepotřebuje od nikoho vysvětlivky, že čemu má věřit a čemu ne. Namísto, aby ve škole rozvíjeli dětem cítění a svědomí, tak je chlípný režim křiví, svědomí potlačuje a vnucuje své zvrhlosti.
 
Jako jeden z údajných znaků dezinformací, který tam uvádějí je, že dotyčný vystupuje anonymně. To sice není můj případ, mám všude celé jméno i fotografii, protože já nemám strach, sloužím Bohu a nikoli lidem. Ale mnozí jiní, kteří jsou ještě schopní cítit mají oprávněně strach z fanatiků rozumářů a materialistů. Podívejte se do minulosti, kdy tito fanatici kriminalizovali a dokonce i vraždili tyto své oponenty. Není to tak dávno viz komunistický režim i u nás.
 
Takže anonymita nemusí být nutně znakem dezinformaci, ale může tomu být právě naopak. Může to být znakem toho, že dotyčný říká pravdu a proto se chrání před fanatickým zvrhlým režimem, který i dnes se u nás dostává k moci. Jedním ze znaků dezinformačních webů je např. to, že cenzurují a nenávistně štvou proti každému, kdo s nimi nesouhlasí a v tom dnes vede u nás Česká televize a vlastně všechna média prozápadních chlípníků a zvrhlíků. Dnes už se dokonce zakazují weby, blokují. Dnes už to došlo tak daleko, že prozápadní zvrhlíci jsou naplnění takovou nenávisti, že už ji nemohou skrývat a štvou jako zuřivé bestie proti všem, kteří ještě uvažují samostatně, mají vlastní názor, nejsou opíchání vakcínami a nestojí s ukrajinskou vlajkou a nenávistnou pěnou u huby v jednom šiku jako ostatní zombíci.
 
Nebezpečný dezinformační web poznáte podle toho, že se neřídí čistým cítěním, ale zmrzačeným přepěstovaným rozumem a proto podporuje všemožné zvrhlé chlípnosti a zhoubné ideologie (homosexualismus, feminismus, genderismus, LGBT loby, multikulturalismus apod.) a štve nenávistně proti jiným národům, které většinou na tyto zvrhlosti nepřistoupily. Zvrhlosti, které jsou proti zákonům stvoření a tím proti Boží vůli. Tyto zvrhlosti instaluje mezi lidi duchovní spodina a lůza, která je dnes u moci, za účelem rozkladu společnosti. Ale co si lidé zvolili do vedení to tam mají, nechte si tedy chutnat. Jak se má správně postupovat v případě tzv. menšin jsem psal v tomto článku: Ochrana menšin podle vůle Boží

 

Znám lidi a dokonce osobně i některé čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu, tohoto vysokého učení, kteří sedí u České televize a nic jiného nesledují a věří tomu, co se tam vysílá. To je něco neuvěřitelného. To je známka úpadku, že větší nemůže být. Uvažujte - pokud jste aspoň trochu normální člověk a máte poznání co se děje i jemnohmotně a duchovně na pozadí události, což stoupenci Abdrushina mají, tak si musíte sami složit toto: víme tedy, že lidé se nyní dělí na horké, studené a vlažné, jak stojí i v bibli, přičemž horcí jsou dobří, studení ti zlí a vlažní shniloši, kteří budou vyvržení, mezi ně patří už oni zmínění konzumenti ČT. Když tedy ti zlí jsou aktivní a vnitru živí, a jak píše Abdrushin, že temno stále číhá, aby mohlo pošpinit a poškodit ke Světlu usilující, tak kde asi budou tito temni nejvíce aktivní? Sami projednou zauvažujte: budou ve filatelistických kroužcích? Nebo snad mezi ochránci přírody? Nebo budou péct rohlíky v pekárně? Ano zajisté i tam všude se mohou temni vyskytnout, ale to budou břídilové. Kde budou ti silní a chytří z řad temna a havětí? No přece tam, kde je táhne jejich nízké puzení a kde ho mohou uplatnit a rozvinout. Budou tedy v médiích, ve vládách, v bankách prostě všude kde je moc. Budou vám láskyplně v televizi vysílat pravdu? Tam bude v hlavních médiích všechno přesně naopak, tak aby to vyhovovalo jejich nízkým úmyslům. A hádejte jaké úmysly má havěť? To by přece každý vnitru živý člověk měl vědět. Když je tedy dnes u moci havěť a zlo, tak co vám asi tato havěť bude pouštět v České televizi? Staly se z vás mnohých shnilé mrtvoly (vnitřně). Budete vyhubení, čeká vás jako neupotřebitelné rozklad, jste na úrovní shnilých a vlažných církevníků. 


Jestliže stoupenec Abdrushina si nechává vymývat mozek Českou televizi, tak už není člověk, je to zahnívající hromádka hnoje, která bude seškrábnutá na cestu do rozkladu viz článek Vlažní budou vyvržení. Stoupenci Abdrushina se svým vysokým věděním by toto měli vědět jako první mezi lidmi a před Českou televizi a jí podobným zvrhlíkům varovat. V nitru živý člověk toto vše ví a proto si informace hledá sám z jiných zdrojů. Pokud není schopen si ověřit a poznat pravdivost zdrojů, tak jediné správné řešení v této situaci je neutralita, nepřiklánět se k žádnému názoru. To ovšem ovčané nedělají, ale jako stádo ovcí bečí v rytmu České televize a tím se zatěžují těžkou karmou, když například se nechají strhnou k nenávisti vůči tomu či onomu, aniž by znali správné a pravdivé souvislosti.

Shniloš z PG ví, že u moci je zlo, temno a havěť a pak shniloš sedí u České televize a nechává si instalovat výplach mozku od toho stejného zla a havěti, před kterým byl Abdrushinem varován. Je pak podivné, že slepě věří i farizeům z HG o cenzuře PG? Naprosto nepotřební lidé. S takovými nemůže přijít výstavba s takovými mrtvolami. Vnitru živý člověk v době, kdy je u moci zlo, nebude nikomu slepě věřit, ale vše si bude sám ověřovat, sám zkoumat a sám hledat zdroje. No ale to je pro shniloše velice nepříjemné sám se namáhat a hýbat, proto shniloš pouze slepě papouškuje a volá bééééé...

-- 

Z knihy Co nesmíte vědět! strana 313:

John Swinton, vydavatel New York Times, ve své rozlučkové řeči pro New York Press Club, 1953:

„Nic takového jako svobodný tisk neexistuje. Vy to víte, já to vím. Nikdo z vás by se neodvážil napsat upřímně svůj názor a i když by to třeba udělal, stejně by ho neotiskli. Každý týden jsem dostával výplatu za to, že jsem se do novin nevměšoval se svým vlastním názorem. Totéž platí i pro vás všechny. Kdo vybočí z řady, ocitne se na ulici a může si hledat novou práci. Vlastní úkol novinářů spočívá v podrývání pravdy, vyprávění lží, překrucování faktů a prodávání sama sebe, své země i rasy, za chléb každodenní. Vy to víte, já to vím, co to je tedy za hloupost, připíjet si na svobodný tisk? Jsme nástroje a loutky v rukou boháčů, kteří v zákulisí tahají za nitky. Tancujeme podle toho, jak pískají. Naše talenty, možnosti i život jsou vlastnictvím cizích lidí. Nejsme nic víc než intelektuální prostitutky.“

Stejně jako lidé, kteří někoho nenávidí a tak ho pomlouvají (za což je těžká karma, jde o morální vraždu viz: Kdo jsou pomlouvači?) a šíří o něm lži, pololži apod., tak stejně tak se děje ve velkém. Státy, které se nepodrobily prozápadním zvrhlíkům, jsou v médiích očerňované a pomlouvané. Většina z toho není pravda, nebo je to překroucená pravda, žel většina tupých ovcí tomu věří. Když padl Sovětský svaz, tak prozápadní supi včele s USA se vrhli na Rusko a drancovali a rozebírali si ho na kusy, až se dostal Putin do čela, tak tomu učinil přítrž a od té doby je nenáviděn a usiluje se o jeho zničení. A shniloši věří zvrhlým médiím a jejich lži propagandě. Nenechte si nalévat do hlavy desinformace od zvrhlíků z České televize apod. Hledejte si sami informace a řiďte se svým svědomím. Začít můžete u těchto knih:

Kniha: Co nesmíte vědět! 1

Kniha: Co nesmíte vědět! 2

První díl máme momentálně také ke stažení: Co nesmíte vědět 1

Z knihy "Co neSmíte vědět! 2". To by měla být povinná četba na základních školách. Tam ztratíte poslední iluze o USA. Je tam popsáno veškeré americké vykořisťování o kterém mnozí nemají tušení. Veškeré ty vraždy hlav států a převraty se ději kvůli penězům. Takové ty řeči o demokracii apod. jsou jen záminka pro veřejnost. Např. Kaddáfí byl prezentován jako diktátor, ale pravda byla taková, že on chtěl zavést vlastní měnu a bojoval proti petrodolaru a také roku 2011 vyhlásil svůj úmysl vyzvednout z britské banky libyjské zlato - výsledek: v říjnu 2011 byl Kaddáfí zabit. Takto a více podrobně je v knize popsáno veškeré USA-zlo. Přiložím jeden ofocený text. Jde o období listopadu 1989. Lidé byli v euforii z pádu komunismu a tak nevnímali mnoho co se děje jinde. Toho využily USA k napadení Panamy, kde vraždili obyvatelstvo, viz ofocený text. Je to jen jeden odstavec, v knize je k tomu celá kapitola a detaily:

 

O dalších zločinech USA také v tomto článku zde: 200 let terorismu USA

 

Já jsem teď během několika málo dnů udělal zajímavou zkušenost. Sem tam jsem pod nějaký článek na Facebooku vložil věcný komentář nebo fotku usvědčující prozápadní zvrhlíky z nenávisti apod. zločinů. Čili prostě pravdu a nevěřil jsem vlastním očím, co se začalo dít. Jeden komentář za druhým t​é​ nejodpornější nenávisti, ani jeden člověk​ se tam neobjevil v komentářích​, jen havěť se na mě snesla a začala mi nadávat, klít, proklínat, urážet. Ani jeden věcný komentář. Neuvěřitelné co se děje. ​A ​jen temno je štváno nenávisti, nikdy Světlo. To vypadá, že konec už nebude daleko. ​D​á Bůh, že země bude od této nenávistné havěti brzo očištěna. Je docela možné, že na tu nenávist prozápadní havěti mají vliv i ty tři dávky nebo kolik si toho nechali zvrhlíci do sebe napíchat. Vypadají jako zhypnotizováni, jako zombíci v jednom šiku s nenávistnou pěnou u huby.

V dnešní době ale prostě nesmíte věřit nikomu, když vám říká věř tomu či onomu. Na zemi lze skutečné vnitřní pohnutky skrývat za vnější fasádu, za krásný pokrytecký úsměv apod. Proto jsme na zemi, abychom rozvinuli své cítění a dokázali rozlišit Pravdu od zla. Čtěte můj článek s názvem Jak poznám svůj vnitřní hlas svědomí?
 
K​aždý kdo se řídí čistým cítěním snadno pozná co je čisté, ušlechtilé a proto správné a podle zákonů stvoření. Na rozdíl od rozumářů, kteří skrz svůj přepěstovaný a tím zmrzačený rozum jsou v zajetí chaotických pocitů. Pocit je produkt hmotného těla (pudy, myšlenky), kdežto cítění je produkt ducha.
 
Já sám v poslední době od těchto zvrhlíků dostávám často BAN na Facebooku na 30 dnů. Od tohoto totalitního evropského režimu, který nabírá na síle a ve své chlípné zvrhlosti a domýšlivosti se staví nad normálními lidmi vyciťovanou prostou krásu a přirozenost řádu stvoření. A protože, jakožto zvrhlá a špinavá duchovní spodina, nesnesou tuto čistou a přirozenou pravdu, tak začínají normální a tedy pro ně nepohodlné lidi umlčovat, zatím jen virtuálně, ale kdo ví, možná nás budou brzo i kriminalizovat či dokonce stínat hlavy, jako se u totalitních režimů v minulosti často stávalo, pokud se ovšem líná masa zavčas neprobudí.
 
Já sice chápu, že asi mnozí mají strach o zaměstnání (mám na mysli taková povolání jako učitel, policista, moderátor v TV apod.) a že prostě plní příkazy shůry, ale pro mě to není omluva. Raději bych byl bez práce, než být zbabělý prašivý pes, vlastizrádce a kdoví co vše ještě. Jsou to opovrženíhodní tvorové, jsou to ostudy národa. Kdyby se každý hrdě postavil jako přímý člověk a odmítl plnit úchylky dnešních deviantů, kteří jsou u moci, tak by brzo musela nastat změna.  
 
Nenechte tedy své děti ve školách, aby je tito nebezpeční fanatici přeprogramovávali k obrazu svému. Je zapotřebí u děti zastavit zmrzačování rozumu a začít rozvíjet cítění, smysl pro krásu, který vyvěrá z cítění, duševní rovnováhu. Také je zapotřebí, aby rodiče dětem vysvětlovali, že je ve školách ​učí​ lžím nebezpečná sekta materialistů. ​Stoupenci této sekty zpustošili tento svět a vedou jej do záhuby. O tom není pochyb, protože o tom svědčí celé dějiny a zcela zřetelně i přítomnost.
 
Je to Boží milost, to co se nyní děje. To, že se temno odhaluje a všem ukazuje (sympatie s chlípnými prozápadními ideologiemi, vlastizrádci, udavači apod.). Boží síla, nově vniknuvší do stvoření, nutí každého, aby ukázal co skutečně nosí ve svém nitru.

Navíc k tomu u těch co se stavějí na stranu temna dochází k zúženému chápání a jsou na svou zvrácenost ještě hrdí, viz například udavače, kteří se tím chlubí apod. Udavač nikdy není člověk, vždy se jedná o havěť. Je to milost pro nás, kteří jsme ještě normální, abychom tyto trabanty temnot mohli snáze poznat a vidět v celé jejich zvrácenosti. Jestliže se postavíte na stranu temnot a tedy chladného vypočítavého rozumu, tak se zřítíte s nimi do záhuby. Je to ale samočinné dění skrz zákon stejnorodosti. Ti kteří jsou ještě v nitru živí se sami postaví na stranu normálních, cítících lidí. Odcítit zákony stvoření v tom spočívá pravé lidství, na rozdíl od bezduchých materialistických atrap, které tento svět zpustošily a vedou jej i samy sebe do záhuby. 
 
Například náboženského fanatika každý trochu normální člověk pozná a bude se mu vyhýbat. Ale materialismu podlehl téměř celý svět. Stoupenci materialismu jsou ti nejnebezpečnější sektáři a fanatici, kteří kdy byli na zemi. Oni zpustošili tento svět a vedou jej do záhuby. Nebezpečí spočívá v těžkém odhalení vysokého stupně nebezpečnosti této zhoubné ideologie. Materialisté si přivlastnili právo na vedení a prosazování svého světonázoru... lidstvo jim podlehlo a je jimi vedeno pomalu a jistě do záhuby.

Proto náboženský fanatik není pro normálního člověka nebezpečný, ale stoupenec materialismu je tím nejnebezpečnějším sektářem v celé historii lidstva. Lidé by si už konečně mohli sundat klapky z očí. Celé dějiny svědčí i přítomnost zcela zřetelně o tom, že pokud necháte materialisty u moci, tak tento svět zničí. Tito nebezpeční sektáři popřeli Boha, zakázali ho ve školách, zakázali jeho zákony. Učí děti, že Stvořitel neexistuje. Postavili se proti svému Stvořiteli. Postavili se proti Bohu a jeho Lásce, proti Kristu.

Věřící očekávají příchod antikrista. Nevidí, že už je dávno tady. Kdo asi může být Anti-Krist? Antikristi jsou stoupenci té nejnebezpečnější ideologie, která kdy byla na zemi... jsou to fanatici materialisté a rozumáři. Antikristi rozumáři ukřižovali Krista a dodnes jej křižují.

Toto je nejnebezpečnější ideologie na světě materialisté a rozumáři a nikoli náboženští fanatikové. Náboženskému fanatikovi se normální člověk vyhne, ale materialismus lidem vlezl všude, do vedení národa, do rodiny, do škol... a lidé to nevidí. Proto ten vysoký stupeň nebezpečí... jistá záhuba a lidé ji nepoznávají, ještě si od ní nechávají říkat a určovat co je správné... od těch nejomezenějších tvorů materialistů. Pokud nechcete zahynout, tak si musíte do vedení národa zvolit lidi, kteří mají úctu ke svému Stvořiteli a kteří dodržují Desatero Božích přikázání. Citové a jadrné lidi. V opačném případě nepotřebujete žádné věštce a jasnovidce, protože přijde jen jeden konec... záhuba. 
 
Takže největším dezinformačním webem je nyní Česká televize a jí podobné. Poznáte je snadno podle toho, že se ve své chlípné domýšlivosti staví proti kráse a čistotě Božího řádu a schvaluje a podporuje veškerou nenávist prozápadních trabantů temna proti těm, kteří nepřistoupili na jejich zvrhlosti.
 
Ale nevěřte mi! Staňte se lidmi... lidmi, kteří naslouchají svému cítění a proto jsou schopni samostatně rozlišovat Pravdu od zla. Nezapomeňte, že pokud se řídíte opravdu čistým cítěním, tak nikdy nemůžete opomíjet zákony stvoření, čistou krásu. Cítění pochází z duchovna, pokud tedy dovedete naslouchat cítění, tak se i snadno vřadíte do zákonů stvoření. Snadno potom poznáte temnu sloužící zvrhlé tvory, kteří právě usilují tento čistý a přirozený řád zničit skrz své zvrhlé ideologie. 
 
 

Komentáře

Pavel Krajíček
0
Pavel Krajíček
28. 5. 2022 7:48
Čtu v dnešním Právu zase nějaký článek, který útočí na údajnou českou extremistickou scénu, rozuměj tedy na lidi, kteří nesouhlasí s režimem. A že šíří dezinformace. To je legrace, ti největší dezinformátoři, lháři, devianti a fanatici, kteří zpustošili svět a vedou jej do záhuby se stavějí do role soudců a chtějí lidem určovat, kdo je dezinformátor a kdo extrémista. Oni, fanatici a zvrhlíci, kteří se postavili nad Boha, který dal lidem svobodnou vůli, chtějí lidem vnucovat svůj jedině správný náhled na svět. A běda, když nebudete tupá ovce opíchaná vakcínami s ukrajinskou vlajkou v ruce a nenávistnou pěnou u huby vůči Rusku, tak vás tito křiklouni demokracie zničí, budou pronásledovat, kriminalizovat, zakazovat weby, vyhodí z práce atd. Ale jen národ, který je na úrovní duchovní spodiny a lůzy si může takovou chamraď zvolit do čela země.
Like Like
Pavel Krajíček
0
Pavel Krajíček
1. 6. 2022 8:48
Ta hybridní genocida Ruska, která právě probíhá od prozápadní nenávistné havěti, byla původně předpokládána, že proběhne vůči Slovu Božímu tedy vůči Poselství Grálu, Abdrushinovi a národu, který by byl přijal jeho Slovo a žil podle něho. Protože ale povolaný německý národ selhal a místo za vyslancem Světla Abdrushinem šel za poslem temna Hitlerem, tak se temno domýšlí, že dílo Světla zničilo (píše o tom sám Abdrushin ve své knize) a tudíž je Poselství Grálu ponecháváno zatím nepovšimnuto. Protože ale obsah zůstal stejný, jen forma je nyní jiná, rozuměj obsah jako nenávist havěti, jen objekt nenávisti se nyní změnil. Zlo si nyní vybralo pro svou zvrhlou nenávist Rusko, kterému je záviděno přírodní bohatství už hodně dlouho a také je nenáviděno, že nepřistupuje na prozápadní zvrhlosti, deviace, chlípnosti, ochranu zvrhlíků, chlípných menšin apod., které západ za účelem rozkladu zavádí. Co myslíte, že by se dělo, kdyby Rusko nemělo jaderné zbraně? Už dávno by bylo drancováno a rozebíráno na kusy prozápadní zvrhlou závistivou a nenávistnou havětí, kterou si shnilé nenažrané ovce volí do vedení států. Veškerá ta nenávist, cenzura, zákazy vůči Rusku, to mělo vše proběhnout původně vůči Abdrushinovi a jeho výstavbě. Ve všem tomto zvrhlém jednání vidím jednu malou výhodu pro nás: tím, že temno nyní ignoruje skutečné dílo Světla, můžeme my, normální lidé, brzy začít výstavbu, temnem zatím nerušení.

Ze životopisu Ježíše:
"Všichni tito umírající se spojí a spojenými silami se pozvednou proti mladému národu, který jediný ještě nebude opotřebován, aby jej zničili. V té době bude nesčíslně mnoho náboženství a všechna si budou osobovat právo, že jsou jedině pravá. Ale navzájem se budou ničit. Nastane strašlivý zápas o moc, jaký země ještě nikdy nezažila. Nenávist zaslepí a obloudí národy..."

Abdrushin píše:
"Avšak když se věrolomní odpadlíci ve své slepé nenávisti domnívali, že zvítězí, a temno považovalo dílo Světla opět za zničené, doufajíc, že nositele tohoto díla zcela pozemsky znemožnilo, tu odhalil Bůh tentokráte s Všemohoucností svou vůli! A pak ... rozechvěně klesli také posměvači na kolena před jeho vznešeností, avšak ... bylo pro ně příliš pozdě!"
Like Like

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášení