Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  

Odmítli spolupráci s MyČeši 

 

 


napsal: Pavel Krajíček

 

Tento článek pojednává o bývalé, nedávné české sociální sítí MyČeši, která fungovala stejně jako Facebook a postojí níže jmenovaných k této sítí. Nyní už tato síť není v provozu. 

 

Článek je starší a některé postřehy a poznámky už nejsou aktuální. Tehdy jsem psal:

Tak si představte, že jsem oslovil cca 30 obecně známých lidí a subjektů ke spolupráci s naším webem, tedy ty, kteří se tváří vlastenecky. Většina mi ani neodpověděla. Ale ani se nedivím, když se na ně zaměříme blíže s hrůzou objevíme mnohdy hnus pod maskou vlastenectví. Tam se skrývá homoloby a materialismus pod pláštíkem vlastenectví, tam zase známá "vlastenka" se obnažuje na veřejnosti (sdílí své exhibiční fotografie na sítích) a takto si dělá dobře a ukájí ješitnost (nebo chce tvrdit, že to dělá z lásky k bližním?). To pak není divu, že tito nízcí tvorové jsou odpuzování od spolupráce se skutečnými vlastenci. Škoda rozvádět dále. Z těch známějších přišla kladná odezva jen od politické strany Národní demokracie, která i sdílela náš web a také eportál. Tak se pozná, kdo má na srdci skutečné blaho národa a kdo si kutí jen svá sobecká přání. 

Jen namátkou, tak např. Nela Lisková mě zablokovala na Facebooku i na sítí vk.com poté, co jsem ji oslovil s naší novou sítí. Petr Hampl mi na mém profilu na FC (ještě než jsem jej vůbec oslovil s webem mycesi.cz) spílal něco o pitomcích a poté mě zablokoval (stejně tak jeho žena).
 
A dnes (27.6.18) nový úkaz: 
Aeronet vydal dnes článek o novém chystaném proamerickém serveru. Napsal jsem pod článek komentář, že článek v podstatě dělá reklamu proamerickým webům, ale že je tady nová vlastenecká síť MyČeši tak o tom nikde ani zmínky. A představte si, že mi komentář smazali s vysvětlením:

"​Odstraněno – Neplacená reklama. Pro podmínky placené reklamy prosím kontaktujte naší redakci skrze kontaktní formulář v patičce AE News. -Admin- ​​"

Neuvěřitelné! Rozumíte tomu? Tak my lidé sdílíme články Aeronetu, tedy mu děláme reklamu zdarma. Oni, údajní vlastenci, píšou o proamerických webech, ale o české vlastenecké sítí to chtějí peníze. Neuvěřitelné jaká špinavá duchovní spodina se skrývá pod pláštíkem vlastenectví.
 
Podobně Svobodný vysílač (ten mi dodnes neodpověděl na několik mých mailů). Např. Vítek Tapin Jirásek ze svobodného vysílače toho jsem oslovil osobně. Na Facebooku jsem si jej chtěl přidat do přátel. Přátelství mi zamítl a dodnes neodpověděl. Co se týká Svobodného rádia (neplést se svobodným vysílačem, jde o dvě rádia), tak to několikráte oslovil pan Oldřich Pružina (je registrován u nás na webu) a také bez výsledku.
 
Namátkou další jména, která výslovně odmítla sdílet náš nový web: Antonín Baudyš (vymlouval se, že je neutrální a nestaví se na něčí stranu), Zdeněk Chytra (vymlouval se, že má moc práce a proto nemůže sdílet), Jiří Černohorský (vymlouval se na název webu, že on není žáden Čech), Martin Konvička (vymlouval se, že je málo na Facebooku), zvedavec.org, Vlastenci (skupina na FC) a další.
 
Většina ale vůbec neodpověděla na můj vzkaz a email např.: Václav Klaus ml. ten mi i zamítl přátelství na Facebooku, SPD Tomia OkamuryDaniel LandaTomáš OrtelJarek NohavicaSvobodný vysílač, středoevropan.cz, Protiproud, ivcrn.cz, blokprotiislamizaci.cz, rukojmi.cz, sputniknews, novyfenix, nejvicinfo, ac24, pro-vlast.org... a další a další.
 
Server www.hlavnespravy.sk mi odpověděl: "zdravím vás. pozrel som sa na tú stránku, ale popravde som sa tam nevedel zorientovať a nemám veľmi čas, aby som to študoval. takže som ani nepochopil o čo ide alebo ako to funguje"

Opravdu úsměvné. Tak oni fungují na Facebooku, na síti vk.com, ale MyČeši nechápe o čo ide alebo ako to funguje. Kupodivu leckterá důchodkyně to pochopila hned.
 
Několik málo jedinců sice odpovědělo zdánlivě kladně, ale ke skutku nedošlo např. Naštvané matky (nyní mi jsou i mazané komentáře s odkazem na mycesi.cz na stránce na FC: "Eva Hrindová - zakladatelka hnutí Naštvané matky"). 
 
Nepřijde vám to zvláštní? Jak údajní vlastenci cenzurují českou vlasteneckou síť? Nyní mi řekněte, proč bych já měl těmto vyčůrankům nebo zbabělým psům platit ze svých vlastních peněz server? Mstivý nejsem, ale pamatuji si, mohou tito zde všichni jmenování později po mně něco chtít.
 
Jedná se tedy celkem o cca 30 známých lidí a subjektů převážně z Facebooku, které mnozí znáte a přátelíte se s nimi. Tento článek slouží tedy jako vysvětlení, až se budou mnozí ptát a podivovat, že proč někteří vlastenci se na webu MyČeši nemohou angažovat. Aby se to nemuselo každému znovu vysvětlovat, půjde odkázat na tento článek.
 
Tady se ukazuje proč nyní nelze něčeho docílit v národě. Bodejť by to šlo, když vidíme tyto sobecké pokrytecké vyčůranky, ale doba uzrává a brzo tito vyčůranci budou bít vzteky hlavou o zeď, ale bude už pozdě...

Připomnělo mi to slova od Abdrushina:

"Nakonec propukne u všech těchto klesajících, ztracených v pocitu své neschopnosti bezdůvodně nenávistný vztek vůči těm lidem, kteří v sobě nesou ještě něco hodnotného a projevují pravou schopnost. Závist jim nedovolí, aby se pak s těmito lidmi mírumilovně spojili, aby využili jejich blahodárné schopnosti, ledaže by se napřed zapřisáhli naprostému zotročení. Avšak ani to by takto vnitřně bičovaným nepřineslo žádný pokoj, protože slova druhého posuzují podle vlastních chyb, nedůvěřují a kromě toho se také ještě obávají, že by brzy podlehli jejich schopnostem. Bojí se, že schopnost druhých nemůže přece časem zůstat trvale skryta, jasně vyjde najevo, čímž jejich vlastní neschopnost se tím pak jen ostřeji projeví. To pak může ješitnost snést ze všeho nejméně. Již myšlenka na to vzbuzuje rozčilení, které může pomýšlet jen na zničení." (celá kniha zde)

 ==

Já dostávám na své otázky odpovědí občas ve snech a tak jsem dostal i odpověď, že veřejně vystoupím, až přijde čas a že když budu netrpělivý a tlačit na to, tak že mě lidé neuslyší. Trochu jsem tlačil nyní, pravda, ale nelituji toho. Ukázalo se, jak na tom někteří "vlastenci" jsou. A přísně vzato, když tuto pokryteckou a vyčůranou chásku vyloučíme do budoucna, tak o to méně bude oné roztříštěnosti.
 
To urychlené dění, který nyní probíhá má za úkol, mimo jiné, také ukázat skutečný obsah. Ne jen vystavenou formu navenek na odiv, tzv. farizejství. Prostě se všem bude postupně odhalovat skutečné nitro jednotlivce, aby lidé v prožití získali přesvědčení koho následovali a komu věřili. Proto se také začíná ukazovat, jak rádoby vlastenci ve skutečnosti na tom jsou. Pojednou vidíme, že jim ve skutečnosti nejde o blaho národa, že sledují jen svá vlastní sobecká přání. 
 
  
 
 ***
 
Pišou mi lidé, podivujíce se, kolik a kdo vše že odmítl sdílet nový web MyČeši v reakci na tento můj článek. Když jim tlumočím co a jak, tak si i ony lidi mažou z přátel, protože je měli dříve za poctivé vlastence. Opravdu jde asi o závist. Mě dlouho nenapadlo druhé vinit ze závisti, byl jsem v tomto směru naivní a jak mi nejbližší vědí, tak musela být použitá mediální žena, kterou jsem potkal kdysi na ulici a ta mi řekla, ať jsem opatrný, že jsou kolem mě lidé, kteří mi závidí. To už jsem měl nějaké weby a projevoval se na internetu. Nyní když se podíváme na náš web MyČeši, tak není vám to podezřelé? Oni (skrz různé weby) si navzájem mezi sebou sdílejí odkazy na sebe, ale když se objeví ojedinělá a svého druhu u nás první sociální síť, tak najednou dávají všichni ruce pryč. A proč asi? Protože na těch roztříštěných webech vcelku nelze ničeho kloudného docílit, ale na nové sociální sítí by se mohlo vše spojit a samozřejmě závistivá lůza cítí nebezpečí, že bych jim já mohl něco zcizit. Cítí nebezpečí, že bych tím já jako majitel webu mohl být vysunut do popředí a že oni by tím byli zastínění. Tedy se nám odkrývají skutečné pohnutky této špinavé duchovní spodiny.
 
Mně osobně je úplně jedno jestli budu někde ve vedení nebo doma u PC, raději bych měl klid a sám si vše kutil z domu. Mou pohnutkou je pouze vítězství Pravdy a Spravedlnosti, pro nic jiného nežiji. Pokud si mě lidé nebo okolnosti vyžádají do nějakého hmatatelného působení, tak půjdu, ale není to mým cílem a nikam se nebudu tlačit. Ale pro vás, částečně ještě vlažné a líné důsledně přemýšlet... vám to není divné, že najednou údajní vlastenci dávají ruce pryč od nové vlastenecké sítě? Proč se nad tím nezamyslíte? Vždyť pokud jsou to takoví srdcaři jak se proklamují, tak by museli plni nadšení uvítat novou vlasteneckou síť a plní radosti jásat nad novou zjevnou možnosti sjednocení národa a vítězství vlastenců. A co vidíme? Děje se přesný opak... vám to není divné? A zrovna nyní, když padají pokrytecké masky, abyste snáze mohli spatřit skutečné nitro jednotlivců. Je zapotřebí už odložit povrchnost.
 
 

Komentáře

Pavel Krajíček
0
Pavel Krajíček
6. 9. 2022 8:18
Ten Antonín Baudyš je také pěkně vyčůraný. Já odebírám články Aeronetu, hned jak vyjde nový článek, tak o něm vím a většinou jej sdílím na jednom ze svých profilu na FC. A všiml jsem si už asi 5-6 krát za sebou, že chvílí na to i Baudyš sdílí onu informaci, ale ne tak, že by onen článek sdílel, ale vycucne si z něj informace a zabalí je jako do svých slov a použije odkazy zevnitř onoho článku. V oněch článcích jsou často odkazy na zdroje na zahraniční weby. Tak Baudyš použije tyto odkazy a svá slova a pak to vydává za svůj post a koment. Teď s posledním článkem Aeronetu nesouhlasil, tak otevřeně napsal koment proti němu. Jindy mlčí a jen si přivlastňuje informace z něj a vydává je za své. Ne že by to byl zločin, ale je vidět, že si rád přivlastní cizí práci a pak ji vydává za svou. Kdo ví kolik takových další vyčůranosti skrývá. Odmítl i spolupráci s naší sítí MyČeši. Píšu o něm v tomto článku.
Like Like

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášení