Pavel Krajíček

Pravdou třeba proti všem

 

Originál fotoalbum s podpisem Imanuel

 

 

napsal: Pavel KrajíčekTěsně před Vánocemi 2018 jsem na internetu natrefil na originál fotoalbum z doby Abdrushina. Tedy 6 originálních dobových fotografií a ta první s Abdrushinem má vlastnoruční podpis Imanuel viz foto níže. Jedná se o velkou vzácnost a kdoví kolik by za to byli ochotní dát bohatí čtenáři Poselství Grálu např. z Německa či Nigérie. Onen prodávající vůbec netušil kdo na fotografiích je. Album prodával pod názvem Zednáři. Něco mě doslova přinutilo na prodejce kliknout... už už jsem chtěl jít pryč, ale něco jakoby jednalo za mne.

Předcházelo tomu dění 11.11.2018 v ten den jsem v Hradu Grálu od Irmingard duchovně obdržel Kříž a ještě jeden medailon. Na webu Pravé lidství pro uzavřenou skupinu se o tom průběžně diskutuje, takže je to zdokumentované. Těch dějů bylo více, nebudu je tady všechny rozepisovat. Šlo o duchovní povolání ke službě Světlu, které pozemskému povolání předchází několik málo let, jak zasvěcení vědí. Duchovní a jemnohmotné děje předcházejí hmotným. Chvílí na to (18.12.2018) jsem od Imanuele obdržel originál fotografii s originál vlastnoručním podpisem. 

​Chtěl jsem k onomu fotoalbu napsat tehdy na Facebook, že ho nedostalo do rukou ani Hnutí Grálu ani Cesta Gralu ani Aleš Svoboda ani SoldánSitarPastierikJaníčkoFritzMach ani farizeové z mé vlastní rodiny ani Ľuboš Ďurfina vystupující na Facebooku pod falešným jménem Šašek Martin Pekár či kdo vše si dnes hraje na vyvolené a straní se Krajíčka, ale že to dostal do rukou Pavel Krajíček a že tím je shůry také něco naznačeno a ostatním viditelně sděleno (to se týká samozřejmě i cenzury Poselství Grálu). Mnozí z těchto jmenovaných mě na Facebooku od nenávisti zablokovali. Ale pak jsem od toho upustil. Posléze mi to jedna paní v konverzaci připomněla a dala najevo, že to také tak pochopila, tak to nyní nakonec přece jen dávám do článku.

Napsala mi:
"Přesně, pro mne to je potvrzení, za kým stojí světlo...  je tím uk​ázáno,​ kdo je tady na hrubohmotné zemi ve spojení se světlem​.​"

 --

Je to vzkaz, který říká: "Jsem s tebou"

Přísně vzato je to výkazem a vodítkem pro ostatní více, než kdybych zveřejnil, že jsem byl ze Světla povolán, protože to by mě kdokoli z odpůrců mohl obvinit, že blouzním nebo si vymýšlím. Takto je to hmatatelné a viditelné - vlastnoruční podpis Imanuele. Kdyby tedy Hnutí Grálu či jakýkoli jiný farizej stal správně se svými názory, tak nebyl by poslal Imanuel ono album s podpisem jemu? Víme přece o zákonu stejnorodosti a že vše ze Světla se může přibližovat v první řadě k tomu, kdo se mu také nejvíce přibližuje, co se mu nejvíce vzdouvá vstříc. Takže onen podpis je důkaz v první řadě pro vás, pro "nevěřící Tomáše" a zlovolné odpůrce. 

To, že se mnozí straní Pavla Krajíčka a jeho aktivit je samozřejmě způsobeno zákonem přitažlivosti stejnorodého. Jedni jsou změkčili blouznivci, kteří budou samozřejmě odpuzování od těch, kteří se radostně vřazují do zákonů stvoření. A druzí jsou mnohdy závistivá lůza, žel i takoví jsou mezi čtenáři PG. Brzo tyto skupinky budou muset prožít hořké zklamání, až se vše začne hroutit a jejich předáci jim už nebudou moci nic nabídnout. Ovšem tím, že se nás dříve stranili, jim bude opláceno stejnou minci a my se budeme potom stranit jich, až budou žebravě se domáhat pomoci. A jak říká Abdrushin, tak snadné to pak pro ně nebude, neboť budou nezadržitelně vedeni mlýnskými kameny neúprosných zákonů Boží spravedlnosti, až v prožití dospějí k poznání svých omylů... protože se dříve ve své samolibosti stranili pravých služebníků Páně, někteří dokonce i v závisti a nenávisti.

Vezměte si, že jsme tady od roku 2011 (web poselstvi-gralu.cz ). Nikdo z těch známějších stoupenců Grálu se k nám nepřidal. Dokonce jsem některé i pozval (např. Soldána a další) odmítli se registrovat. Mnozí mě potají pomlouvali a štvali proti mně např. Juraj Sitár, který o mně jedné paní (možná i více lidem) říkal, že jsem jí v minulosti ublížil a že jí zase ublížím. Samotná ona paní mi řekla, že neví proč jí to vůbec říkal, že asi ji chtěl odradit ode mne. A mnoho dalších čtenářů PG na Facebooku mě pomlouvalo a pomlouvá.

Soldán, když jsem se ho ptal proč mlčí k cenzuře PG, když tedy je jasnovidný a musí o tomto zločinu vědět, tak mi něco žvatlal, že z úcty ke Slovu se k tomu nebude vyjadřovat. Tak jsem mu řekl své a hned se egoušek urazil a že si mě maže z kontaktu a že jsem člověk se kterým on nechce mít nic společného. Prašivý zbabělý pes. Kdyby mluvil, tak by přišel o kšefty z Hnutí Grálu (přednášky, léčení apod.). V životě nevstoupí na novou půdu Osady míru na Moravě, osobně takové prašivé psy vyženu s karabáčem v ruce.

Takže všichni ti známější se mě od začátku stranili... a proč tedy Imanuel nyní poslal svou fotografii se svým vlastnoručním podpisem mně a ne jim? 

A to je jen předvoj. Ta fotografie byla zatím v první řadě pro naše věrné, aby nezakolísali a vydrželi ještě. Ty hmatatelnější důkazy budou následovat a ty budou už nepříjemné pro onu pokryteckou a vyčůranou lůzu, která se vydává za stoupence PG.

Nepřidali se, protože každý to chce vědět lépe, každý chce hrát první housle. A tak ve své pýše nepoznali a nepoznají kdo bude hrát první housle z příkazu Páně. A až to začne, tak dojdou k poznání, ale bude pro ně už pozdě, budou stát sami a opuštění...

 

Žalm 118:22
Kámen, který stavitelé zavrhli, stal se kamenem úhelným​​

 

 

***

 

 

Na ukázku několik fotografií z alba:

Samotné album má rozměry 43 x 31 cm. V otevřeném stavu má 80 cm.

 

 Podpis Imanuel:

 

 

 

 

Štítek na konci alba pod poslední fotografii:

 

První fotografii s podpisem Imanuel jsem si dal za rámeček:

Komentáře   

Pavel Krajíček
0 #1 Pavel Krajíček 2021-08-21 10:19
Pro stoupence PG: Nechtěl jsem to původně říkat, také jsem to neřekl. Stalo se tak 11.11.2018 v ten den jsem v Hradu Grálu od Irmingard duchovně obdržel Kříž a ještě jeden medailon. Není to nynější můj výmysl, na webu Pravé lidství pro uzavřenou skupinu se o tom průběžně diskutuje, takže je to zdokumentované. Těch dějů bylo více, nebudu je nyní všechny rozepisovat. Šlo o DUCHOVNÍ povolání ke službě Světlu, které POZEMSKÉMU povolání předchází několik málo let, jak zasvěcení vědí. Duchovní a jemnohmotné děje předcházejí hmotným. Chvílí na to (18.12.2018) jsem od Imanuele obdržel originál fotografii s originál vlastnoručním podpisem. Něco mě nutí, abych to nyní zveřejnil, tak tak činím. (tento text jsem nyní doplnil i do článku)
Ohlásit správci

Nemáte oprávnění publikovat komentáře. Pro komentování musíte být přihlášení.

Návštěvy

Dnes 79

Včera 86

Tento týden 165

Tento měsíc 2425

Celkem členů

21 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Velká bolest jde všemi zeměmi!

Nákaza může řádit jen tam, kde se jí k tomu uvolní cesta. Povodeň nevystoupá ani o coul výše, než jí bylo předem určeno. Oheň z hlubin země a z nebe nesmí šířit svou zkázu ani o stopu dál, než smí. Bouře se žene svou zcela určenou cestou. A když doposud pevná země zavrávorá, když se řítí hory, nové vystupují, když celé pruhy země obracejí se v trosky … nic neděje se bez pevného vedení Boží vůle! To vám zůstaň útěchou! 

Abdruschin

 

(celé znění) (celá kniha)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

  Abdrushin

 

Originál fotoalbum Abdrushin

Morava

„MORAVA“ neříká však svým obyvatelům nic míň než: „Ústa Pravdy, která zvěstují Lásku Boží.“ Takový je význam slova Morava

 

 

V budoucnosti nastane toto: Tento lid přijme z východu i ze západu všechny, kteří zůstanou a vyvstane národ jako nový celek s těmi, kteří k němu přijdou a tak vznikne nové jméno a starého víc nebude. Tak ani „Morava“ nezůstane a přece bude existovat, protože bude působit mezi ostatními jako semeno, které ruka Věčného zasela do okrsku země, mezi lidi a vzejde a přinese desetinásobnou úrodu.

 

 (číst celý článek Morava)

 

Lid Páně

Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl.

 

 

Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!

 

Abdrushin

 

Pavel Krajíček na Facebooku

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking