Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  

 

Originál fotoalbum s podpisem Imanuel

 

 

napsal: Pavel KrajíčekTěsně před Vánocemi 2018 jsem na internetu natrefil na originál fotoalbum z doby Abdrushina. Tedy 6 originálních dobových fotografií a ta první s Abdrushinem má vlastnoruční podpis Imanuel viz foto níže. Jedná se o velkou vzácnost a kdoví kolik by za to byli ochotní dát bohatí čtenáři Poselství Grálu např. z Německa či Nigérie. Onen prodávající vůbec netušil kdo na fotografiích je. Album prodával pod názvem Zednáři. Něco mě doslova přinutilo na prodejce kliknout... už už jsem chtěl jít pryč, ale něco jakoby jednalo za mne.

Předcházelo tomu dění 11.11.2018 v ten den jsem v Hradu Grálu od Irmingard duchovně obdržel Kříž a ještě jeden medailon. Na webu Pravé lidství pro uzavřenou skupinu se o tom průběžně diskutuje, takže je to zdokumentované. Těch dějů bylo více, nebudu je tady všechny rozepisovat. Šlo o duchovní povolání ke službě Světlu, které pozemskému povolání předchází několik málo let, jak zasvěcení vědí. Duchovní a jemnohmotné děje předcházejí hmotným. Chvílí na to (18.12.2018) jsem od Imanuele obdržel originál fotografii s originál vlastnoručním podpisem. 

​Chtěl jsem k onomu fotoalbu napsat tehdy na Facebook, že ho nedostalo do rukou ani Hnutí Grálu ani Cesta Gralu ani Aleš Svoboda ani SoldánSitarPastierikJaníčkoFritzMach ani farizeové z mé vlastní rodiny ani Ľuboš Ďurfina vystupující na Facebooku pod falešným jménem Martin Pekár či kdo vše si dnes hraje na vyvolené a straní se Krajíčka, ale že to dostal do rukou Pavel Krajíček a že tím je shůry také něco naznačeno a ostatním viditelně sděleno (to se týká samozřejmě i cenzury Poselství Grálu). Mnozí z těchto jmenovaných mě na Facebooku od nenávisti zablokovali. Ale pak jsem od toho upustil. Posléze mi to jedna paní v konverzaci připomněla a dala najevo, že to také tak pochopila, tak to nyní nakonec přece jen dávám do článku.

Napsala mi:
"Přesně, pro mne to je potvrzení, za kým stojí světlo...  je tím uk​ázáno,​ kdo je tady na hrubohmotné zemi ve spojení se světlem​.​"

 --

Je to vzkaz, který říká: "Jsem s tebou"

Přísně vzato je to výkazem a vodítkem pro ostatní více, než kdybych zveřejnil, že jsem byl ze Světla povolán, protože to by mě kdokoli z odpůrců mohl obvinit, že blouzním nebo si vymýšlím. Takto je to hmatatelné a viditelné - vlastnoruční podpis Imanuele. Kdyby tedy Hnutí Grálu či jakýkoli jiný farizej stal správně se svými názory, tak nebyl by poslal Imanuel ono album s podpisem jemu? Víme přece o zákonu stejnorodosti a že vše ze Světla se může přibližovat v první řadě k tomu, kdo se mu také nejvíce přibližuje, co se mu nejvíce vzdouvá vstříc. Takže onen podpis je důkaz v první řadě pro vás, pro "nevěřící Tomáše" a zlovolné odpůrce. 

To, že se mnozí straní Pavla Krajíčka a jeho aktivit je samozřejmě způsobeno zákonem přitažlivosti stejnorodého. Jedni jsou změkčili blouznivci, kteří budou samozřejmě odpuzování od těch, kteří se radostně vřazují do zákonů stvoření. A druzí jsou mnohdy závistivá lůza, žel i takoví jsou mezi čtenáři PG. Brzo tyto skupinky budou muset prožít hořké zklamání, až se vše začne hroutit a jejich předáci jim už nebudou moci nic nabídnout. Ovšem tím, že se nás dříve stranili, jim bude opláceno stejnou minci a my se budeme potom stranit jich, až budou žebravě se domáhat pomoci. A jak říká Abdrushin, tak snadné to pak pro ně nebude, neboť budou nezadržitelně vedeni mlýnskými kameny neúprosných zákonů Boží spravedlnosti, až v prožití dospějí k poznání svých omylů... protože se dříve ve své samolibosti stranili pravých služebníků Páně, někteří dokonce i v závisti a nenávisti.

Chci předem poukázat na jednu skutečnost, která je před námi. Až veřejně vystoupím, až začne mé veřejné působení mezi lidmi a to se kvapem blíží, tak vyjde najevo jedna skutečnost. Ukáže se přesný opak toho z čeho jsem byl mnohými obviňován a očerňován. Mnozí farizeové z řad čtenářů Poselství Grálu a z Hnutí Grálu mě obviňovali z nenávisti a podobných zvrhlosti. Dobře si je proto zapamatujete tyto zvrhlíky, protože potom se ukáže, že soudili podle sebe a takto se prozradili. 

Vezměte si, že jsme tady od roku 2011 (web poselstvi-gralu.cz ). Nikdo z těch známějších stoupenců Grálu se k nám nepřidal. Dokonce jsem některé i pozval (např. Soldána a další) odmítli se registrovat. Mnozí mě potají pomlouvali a štvali proti mně např. Juraj Sitár, který o mně jedné paní (možná i více lidem) říkal, že jsem jí v minulosti ublížil a že jí zase ublížím. Čili pokus o morální vraždu viz vysvětlení Abdrushinovo: 95. Kdo jsou pomlouvači? Samotná ona paní mi řekla, že neví proč jí to vůbec říkal, že asi ji chtěl odradit ode mne. A mnoho dalších čtenářů PG na Facebooku mě pomlouvalo a pomlouvá.

Soldán, když jsem se ho ptal proč mlčí k cenzuře PG, když tedy je jasnovidný a musí o tomto zločinu vědět, tak mi něco žvatlal, že z úcty ke Slovu se k tomu nebude vyjadřovat. Tak jsem mu řekl své a hned se egoušek urazil a že si mě maže z kontaktu a že jsem člověk se kterým on nechce mít nic společného. Prašivý zbabělý pes. Kdyby mluvil, tak by přišel o kšefty z Hnutí Grálu (přednášky, léčení apod.). V životě nevstoupí na novou půdu Osady míru na Moravě, osobně takové prašivé psy vyženu s karabáčem v ruce.

Takže všichni ti známější se mě od začátku stranili... a proč tedy Imanuel nyní poslal svou fotografii se svým vlastnoručním podpisem mně a ne jim? 

A to je jen předvoj. Ta fotografie byla zatím v první řadě pro naše věrné, aby nezakolísali a vydrželi ještě. Ty hmatatelnější důkazy budou následovat a ty budou už nepříjemné pro onu pokryteckou a vyčůranou lůzu, která se vydává za stoupence PG.

Nepřidali se, protože každý to chce vědět lépe, každý chce hrát první housle. A tak ve své pýše nepoznali a nepoznají kdo bude hrát první housle z příkazu Páně. A až to začne, tak dojdou k poznání, ale bude pro ně už pozdě, budou stát sami a opuštění...

 

Žalm 118:22
Kámen, který stavitelé zavrhli, stal se kamenem úhelným​​

 

 

***

 

 

Na ukázku několik fotografií z alba:

Samotné album má rozměry 43 x 31 cm. V otevřeném stavu má 80 cm.

 

 Podpis Imanuel:

 

 

 

 

Štítek na konci alba pod poslední fotografii:

 

První fotografii s podpisem Imanuel jsem si dal za rámeček:

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášení