David Icke a jeho ​reptiliáni

P​řečetl jsem nyní (červen 2024) první knihu od Davida Icke, tedy ne jeho první, ale první kterou jsem otevřel a sice knihu s názvem "Past". Nyní čtu druhou knihu s názvem "Děti matrixu". Možná bych měl počkat se závěry až dočtu tuto další knihu, ale nedá mi to se alespoň k něčemu vyjádřit. On má v podstatě v mnohém pravdu, ale protože mu schází vyšší vědění a poznání, tak některé skutečnosti popisuje svými vlastními myšlenkovými konstrukcemi a tím to u mnohých lidí budí posměch. Především to o reptilián​ech a jakési ještěří mimozemské rase, která ovládá v pozadí lidi na Zemi.
 
Takže jak je to doopravdy s oněmi ​reptilián​y a ještěry apod?
Ve stvoření nic není bez formy! Vše má formu. Myšlenka má formu, slovo má formu, lidské vlastnosti mají formu atd. atd. Vše co má formu, lze vidět. Samozřejmě patřičným zrakem. Zrakem hmotného těla můžete vidět hmotné věci. Astrálním zrakem uvidíte astrální, duchovním zrakem uvidíte duchovní věci atd. Každý člověk má zrak ze všech úrovní skrze které prošel směrem dolů z duchovní sféry, když se nořil k inkarnaci do hmoty. Aktivní je ovšem vždy pouze ten zrak, toho těla, které je to poslední navlečeno. Takže na zemi vidíme pozemským zrakem. Jsou ale tzv. jasnovidci, kteří mají dar už za pozemského života hledět zrakem některého z vnitřních duševních těl. Je mnoho lidí, kteří hledí vnitřním zrakem a neuvědomují si to. Někteří skončili i v blázinci, jakože pomatení, jakože mají halucinace.
 
​Duch si utváři tělo! Určitě jste už slyšeli toto úsloví. To platí v první řadě pro jemnohmotná a astrální těla, která se přetváří velmi rychle. To znamená, že zlí lidé vypadají vnitřně ošklivě a dobří lidé hezky. Čím je člověk vnitřně ušlechtilejší, tím jsou jeho jemnohmotná těla zářivější a krásnější. Opravdu zlí lidé, nenávistné bestie apod. přetvořili svá jemnohmotná těla v ohavné stvůry. Například Abdrushin píše:
 
"Ve střední a jemné hrubohmotnosti temnějších a temných úrovní lze nalézt fantastické formy s lidskými tvářemi, podobné zvířatům, které vždy odpovídají způsobům, v jakých lidský duch na zemi myslel a jednal, avšak tyto formy jsou zplozeny zpravidla jen lidským myšlením. Nesou občas tvář toho člověka, který je zplodil, protože pochází od něj jako děti jeho myšlenek.
 
A když se člověk sám stal takovým, tím, že se v nenávisti nebo závisti a dalších špatných vášních doslova vybíjí, tak se mu stane, že se mimo pozemskou tíži kolem jeho ducha takovéto tělo formuje. Tím přichází však pak také o každé právo být člověkem, čímž také nesmí ani nemůže mít již více žádnou podobnost s formou napodobeniny věrných obrazů Božích. Není pak ve skutečnosti také více člověkem, nýbrž klesl k něčemu, co není pozemským lidem ještě známo, a proto to také jimi ještě nemohlo být označeno jménem. —"
 
Tady Abdrushin to přímo popisuje. Mimo pozemskou tíží znamená, že pozemského hmotného těla se to netýká, protože to není schopno takových rychlých proměn. Změna se týká až obalů samotného ducha, tedy astrálních a jemnohmotných těl. Také vidíme, že Abdrushin píše, že takoví tvorové už více nejsou člověkem a proto někteří jasnovidci vidí jejich znetvořená těla jako např. podoby ještěrů, hmyzu a další havětí.
-
 
Na obrázku výše vidíme tzv. mimozemšťany. Nejde ve skutečnosti o mimozemšťany, ale o vzhled lidských duší, které někteří jasnovidci vidí. Duch si utváří tělo. Dobrý, ušlechtilý a čistý člověk vypadá (duchovně) krásně a zářící. Zlí lidé přetvořili své duše v odporné zrůdy. Někteří jasnovidci, kterým schází pro nedostatek pokory opravdové vědění a poznání, šíří potom nesmysly, jako např. Petr Chobot, David Icke a další, že jde o mimozemšťany. Takže nejde o mimozemšťany, jak tvrdí, že tito se motají kolem mocných a ovlivňují je, ale jde o duše běžných lidí.
 
Nikdo z nás není nikdy sám, každý má kolem sebe stejnorodé duše na onom světě. Onen svět (astrální) prostupuje náš hmotný svět. Na obrázku tedy vidíme chladné rozumářské bestie, které se skutečně i motají kolem mocných a ovlivňují je a které tedy přetvořily svá duchovní a jemnohmotná těla do takového groteskního stavu. Těch vzhledů je široká škála, není jen tento jeden typ zde na obrázku uvedený. Typ zde na obrázku uvedený je bezcitný rozumářsko materialistický psychopat bez empatie a proto už nemůže vypadat jako ušlechtilý člověk. Ale nejde o hmotné fyzické tělo, jde o jemnohmotné tělo!
 
Takže jasnovidci vidí jednak duše lidí ještě žijících na zemi a jednak duše už bez pozemských těl a mylně se domnívají, že vidí mimozemšťany. Na obrázku je tedy výkvět nebezpečné sekty rozumářů a materialistů. Takto vnitřně vypadají stoupenci sekty rozumářů a materialistů. Samozřejmě takový hmyz nemůže být vpuštěn do ráje a bude na závěr očisty vyhuben. Proto je nejvyšší čas zajímat se o opravdové lidství.
 
David Icke často hovoří o tom, že oni umí měnit vzhled. Jednou člověk, jednou ještěr apod. Tento názor vznikl právě neúplným poznáním. Oni nemění vzhled, ale pozorovatel mění zrak! Pozorovatel když hledí pozemským zrakem, tak vidí běžného člověka, když se mu zrak přepne na jemnohmotný, tak vidí pak zrůdu, ještěra nebo tzv. šediváka, tedy znetvořenou duši onoho pozorovaného člověka. Problém je v tom, že mnoho lidí neví, že se občas stávají jasnovidní a domýšlejí se, že to vše vidí běžným hmotným zrakem jako hmotnou realitu. Podobně jako apoštolové či apoštol Pavel se domýšlel, že vidí z mrtvých stanuvšího Krista, přestože v danou chvílí hleděl, nevěda o tom, vnitřním zrakem a viděl pouze Ježíšovu duši. Mnoho lidí takto vidí astrální věci a neví o tom. Potom to samozřejmě působí groteskně, když chtějí tvrdit, že jsou tady mimozemšťané ještěři, kteří mění vzhled a ovládají nás. Takže nejde o mimozemšťany, kteří mění svá hmotná těla, ale jde o běžné lidi, kteří se i inkarnují na Zemi, jen své duše znetvořili skrz své nízké pudové chtění.
 
Nemůže člověk vnitřně vypadat jako obraz Boží, když se stal nenávistnou havěti. To se rychle potom přetváří duše v zrůdu.