Pravdou třeba proti všem

Pavel Krajíček

 

 

 Pavel Krajíček narozen 17.9.1974 v 16:30 hod. v Karviné

Jsem vlastenec a od roku 1998 i křesťan (bez církve). Zakladatel několika webů, například:

Poselství Grálu: poselstvi-gralu.cz

Návod na přežití: navodnapreziti.cz

MyČeši: mycesi.cz 

(k tomuto webu si přečtěte článek s názvem Odmítli spolupráci s MyČeši)

 

 

 

 

 

 

Od roku 1998 studuji nové vědění dílo Abdrushinovo a připravuji se tak na dobu, která je před námi, kdy v důsledku selhání lidstva a sestoupení z půdy pravého lidství byla založena nebezpečná sekta rozumářů a materialistů, která zpustošila tento svět a vede jej do záhuby. ​V návaznosti na tento stav se bude v brzké době odehrávat, cituji:​

"Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli." Abdrushin
 
Za tím účelem jsou již na zemi vychovávání lidé s novým věděním, protože po zhroucení ​​veškerého materialistického díla by přeživší sami ze sebe nedokázali nově povstat a žít podle vůle Boží, která bude v nejvyšší přísnosti vynucována.
 

Kontakt email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Facebook: facebook.com/krajicekpavel

VK: vk.com/pavelkrajicek

 

 

 

 

Online

Statistika fóra

  • Celkem témat: 6
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 0
  • Dnes odpovědí: 1
  • Včera odpovědí: 0

 

Facebook Pavel Krajíček

Ze Zjevení Janova

Tu přijel jezdec v černém odění na vraném koni. Držel v ruce váhy, aby odvažoval a odměřoval lidem vše, co sloužilo k jejich tělesným potřebám. Jedněm dát, druhým odepřít - podle toho, zda jejich skutky byly dobré nebo zlé. To proto, aby rozpoutal drahotu a hlad a aby svou ochrannou ruku vztáhl jen nad znamenanými Páně.

 

(celé zjevení)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

  

 

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

 

 (celá kniha)

 

Žalm 23

 Hospodin je můj pastýř, nebudu mít nedostatek.

Dopřává mi odpočívat na travnatých nivách, vodí mě na klidná místa u vod,

naživu mě udržuje, stezkou spravedlnosti mě vede pro své jméno.

I když půjdu roklí šeré smrti, nebudu se bát ničeho zlého, vždyť se mnou jsi ty. Tvoje berla a tvá hůl mě potěšují.

Prostíráš mi stůl před zraky protivníků, hlavu mi olejem potíráš, kalich mi po okraj plníš.

Ano, dobrota a milosrdenství provázet mě budou všemi dny mého žití. Do Hospodinova domu se budu vracet do nejdelších časů.

 

Real time web analytics, Heat map tracking