Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  
Tato kategorie je moderována

AO-institut / Cesta Grálu a další bludaři

Více
24. bře 2021 10:18 - 24. bře 2021 10:36 #1627 napsal Pavel Krajíček
Protože diskuze o bludařích je na druhém webu, kde jsou diskuze nyní pro registrované, tak toto téma zde zkopíruji:

Vzpomínáte na AO institut? Měli web několik let a shodou okolnosti skončili v ten rok (2011), kdy my jsme začali s naším webem  poselstvi-gralu.cz/

A dnes jsem dostal email s odkazem na nový web, který pochází zase od nich: cesta-gralu.cz

Také se už roztahují na Facebooku: www.facebook.com/Ces...fTheGrail/ mnoho líných, změkčilých, samolibých čtenářů PG jim už skáče na lep.

Píši jen abyste věděli komu to patří, kdybyste na to natrefili. Jedná se o blouznivce, kteří přijímali od Vollmanna bludy z astrálu. Zastánci cenzurovaného Poselství Grálu. Mám ještě doma jejich spisy. Tak aby jim hned někdo zase neskočil na lep.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:19 #1628 napsal Pavel Krajíček
Uživatelka psala:

"Já jsem od Prokopa minulý rok dostala dvě knihy z jejich nakladatelství Volání (aspoň si celou dobu myslím, že patří pod AO Institut). Byly to Ženám a 15 stupňů na cestě k pravému ženství. Nepřišlo mi to vlastně vůbec špatné a pro ženy, které ještě hledají, jaké že jsou ty pravé ctnosti a hodnoty, by to mohlo být pěkné čtení. Autorka je, myslím, nějaká paní Štokrová. Akorát mě trochu zarazilo její prohlášení, že by se ženy neměly vůbec líčit nebo si barvit vlasy. Pro mě je to v nějaké přirozené míře naprosto v pořádku a shodly jsme se na tom i s dalšími ženami tady z webu.

Jinak mohl byste mi o tom AO Institutu říci něco víc? Kteří lidé za tím stojí, jaké činnosti se věnovali? Já jen vím, že ho na svých stránkách dost zmiňoval pan Marschner..."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:19 - 19. pro 2021 17:05 #1629 napsal Pavel Krajíček
To jsou ti nejhorší. Do Pravdy zamíchají zrnka svých bludů a tak svedou mnoho lidi, protože 95% vypadá tak krásně a líbí se to ostatním... takže pak spolknou i těch 5% bludů.

Abdrushin píše:
"K tomuto kruhu připojuje se pak ještě jeden, který obsahuje takové lidi, kteří si nemohou odpustit, aby k tomu, co jim bylo dáno, nenavazovali vlastní myšlenky, aby s jednou kapkou Pravdy, k jejímuž přijetí se jim dostalo příležitosti, sami nějak při jejím šíření nedosahovali nějakého lesku! Nemohou zanechat toho, aby nevetkávali do přečteného nebo slyšeného vlastní názory a všechno dále nerozpřádali tak, jak to vyvstává v jejich fantazii. Těchto lidí není naštěstí mnoho, avšak jsou o to nebezpečnější, protože z jediného zrnka Pravdy tvoří a šíří bludné učení."
-
AO institut po celou dobu svého působení byl zastáncem cenzurovaného Poselství Grálu. Z toho jasně vyplývá, že se jedná o velice nebezpečné lidi, jako každý, kdo propaguje zcenzurované Slovo, protože ve své podstatě se jedná o vrahy. Cenzura PG je souznačná s ukřižováním Ježíše. V obou případech se jedná o zločin na Slově.

Uvažujte - vedení v Hnutí Grálu (dříve mnoho let A. Zatloukal) muselo vědět o těch chybách v Poselství Grálu, které tam zanesl cenzor viz článek Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou

Tedy z toho vyplývá, že zcela vědomě lhali svým ovečkám. Prodávali jim zfalšované PG, takže i podváděli. Nepřecházejte to povrchně. Znamená to, že to jsou lháři a podvodníci! Rozumíte tomu? Stoupenci Hnutí Grálu se nechávají vést lháři a podvodníky! Jak je vůbec možné že člověk, který čte Slovo Boží je lhář a podvodník? A pokud to vedení Hnutí Grálu za celá desetiletí nenašlo ty chyby v PG, které tam zanesl cenzor, tak jsou obyčejní břídilové a ne vážní čtenáři PG.

Takže jen toto samojediné stačí. Kdokoli propaguje cenzuru PG dává tím jasně najevo, že je duchovní spodina, shniloš a lenoch anebo lhář a podvodník. Jenže AO institut to tehdy potvrzoval tím, že tvrdil, že přijímá od Vollmanna, což byl hlavní aktér cenzury.

Vemte si, že Hnutí Grálu také vydává hezké tiskoviny. Nebo samotný Vollmann i něco napsal. Já jsem jeho spisy moc nečetl, ale ten co jsem přečetl, tak jsem tam hned našel chybu viz článek Apoštol Vollmann a jeho rozumové bludy

Ale tou největší chybou je propagace cenzury, protože v cenzuře je zničen žebřík, který dal lidem Abdrushin. A že důsledky jsou vidět o tom není pochyb. Stačí se jen podívat na stoupence Hnutí Grálu, kde se cenzura čte... ze všech se stala odporně zapáchající žumpa, shniloši, samolibá shnilá cháska, která dokonce ještě kritizuje ty, kteří se hýbou, viz článek Lenost stoupenců Hnutí Grálu

Jinak oni těch webů mají více i aktivit, když tak Vám pošlu do vzkazu odkazy. I jména znám i jejich fotografie mám někde.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:19 #1630 napsal Pavel Krajíček
Pan Jaroslav Peroutka napsal:

"Lidé, kteří stojí za ao-institutem, jsou ti, kteří pořádají tzv. Českou konferenci nebo např. provozují Radio Bohemia, nakladatelství Volání. Kdysi založili tzv. "Správní kancelář pro spravování země ve smyslu Světla". Neúspěšně se také snažili dostat do politiky skrze založenou politickou stranu, ale nedostali dostatek hlasů..."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:20 #1631 napsal Pavel Krajíček
Všimněte si, že na tom jejich webu je mnoho hovořeno o Grálu. Jsou tam hned na úvod články s názvy jako Grál, Parsifal, Ježíš a Grál, Příliv Boží síly v Grálu, Ochránci a rytíři Grálu a další. Tedy vlastně to tam začíná opačně než postupoval Abdrushin, začínají od konce s nejvyšším učením. Na velké pojmy chtějí nachytat shniloše a ješiťáky do sítí.

Co k tomu napsal Abdrushin:

Mnozí lidé, kteří hledajíce narazí na Slovo Poselství, ptají se jako první: Co je Grál?

Grál je místo, ze kterého započal vznik a vývoj Stvoření. V určitém čase a v neustálém návratu proudí Boží síla do nádoby Grálu, jako příliv Života a k věčné obnově pro celé stvoření.

Víc k tomu nemá být řečeno. Každý lidský duch se musí pokusit sám toto vysoké a mocné pro sebe z Poselství Grálu přijmout. Každý to bude také v sobě jinak zpracovávat, zvláště když jde o poznání, které spočívá daleko nad původem lidského ducha.

Kusým dílem proto také zůstanou líčení z lidských úst.


Abdrushin

zdroj: navodnapreziti.cz/in...388-3-gral

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:20 - 24. bře 2021 21:35 #1633 napsal Pavel Krajíček
Z Facebooku:

Pavel Krajíček:
Nějaký Martin Pekár: www.facebook.com/martin.pekar.710 mi právě smazal komentář, který jsem vložil k jeho poslednímu obsáhlému příspěvku, který vydává za svůj.
Ptal jsem se kdo je skutečným autorem, protože úplně stejný příspěvek jsem dnes viděl u Ľuboš Ďurfina zde: blog.hlavnespravy.sk...-zaciatok/
Tak nevím jestli onen Pekár krade příspěvky nebo je to skutečný Ďurfina pod falešným profilem. Každopádně mi neodpověděl a dotaz smazal.

Jaroslav Peroutka:
On těch pseudo profilů má víc... Onen Martin Pekár alias Luboš Ďurfina, nedávno označil ty, kteří zveřejnili Slovo za rozumové mrzáky...

Pavel Krajíček
Jako jak? Správně je tedy Slovo skrýt a zatajit nebo jak?

Jaroslav Peroutka
Jistě, je to bývalý šéf pobočky AO institutu na Slovensku, který si dal za cíl "chránit" Slovo před lidmi. Jejich oficiální název je: Český Institut pro rozvoj a ochranu díla VE SVĚTLE PRAVDY"

Jaroslav Peroutka
Když jsem v jedné diskusi jej oslovil jeho pravým jménem, tak mi v soukromé zprávě napsal, abychom zakopali válečnou sekeru. Napsal jsem mu, že s nikým válku nevedu. Pak mi popřál hezký večer, já jemu také, on poděkoval a diskusi jsme ukončili a druhý den mne zahrnul mezi rozumové mrzáky... Abdrushin jasně napsal, že pokrytec je mnohem horší, než hříšník...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:21 - 19. pro 2021 17:08 #1634 napsal Pavel Krajíček
Já si říkal, proč některé příspěvky na Facebooku nevidím, když je jiní sdílí. A oni mě mnozí čtenáři PG zablokovali. Asi si myslí, že tím sprovodí pravdu ze světa, když mě neuvidí. Nyní jsem zjistil, že mě blokuje Aleš Svoboda. Jeden z nebezpečných bludařů mezi stoupenci PG. Kdysi provozoval AO-institut a nyní je u tzv. "Cesty Grálu". Zastánci cenzury PG, přijímají z astrálu od Vollmanna (cenzora) bludy a šíří je na svých webech a Facebooku a shniloši jim opět skáčou na špek. V roce 2011 vyhlásili, že přijde očista... a nic nepřišlo a od té doby AO-institut nejede a nyní se zase pokoušejí oblbovat slabomyslné.
==

Vezměte si, že já jsem vůbec nevěděl, že on (Aleš Svoboda) má profil na Facebooku. Ten jeho profil jsem viděl až včera poprvé z jiného profilu, když můj mi zablokoval. Řekněte mi, co to je? Co to musí být za nenávist, když on musel přijít na můj profil a odkliknout zablokování, přitom já jeho profil nikdy neviděl a tedy jsem jej nikdy ani nekontaktoval. Těch farizejů, kteří mě zablokovali je více, zatím vím asi o deseti. S většinou z nich jsem nikdy nijak nevešel do kontaktu, přesto oni přišli na můj profil a zablokovali mě. Takto se chová nenávistná havěť, která kdyby mohla, tak vás fyzicky odstraní. Nyní může zatím jen virtuálně. Jedná se opravdu o zrůdy a nenávistnou havěť. Já mnohdy vidím více, než běžní lidé, kteří se s nimi poplácávají po ramenou a sliz a červivé jádro nevidí.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:21 - 18. čvn 2021 17:45 #1636 napsal Pavel Krajíček
Neuvěřitelné. Právě jsem zjistil, že nějaká farizejka Ľudmila Langheiterová mě blokuje na Facebooku a přesto je registrovaná na mém webu poselstvi-gralu.cz/ a šmejdí a prolézá to tam. Co to jsou za lidi?
Jestliže vy farizejové stojíte správně, tak přece nemusíte mě blokovat. Stůjte hrdě, vzpřímeně, nemáte se přece čeho obávat, jakožto jadrní a poctiví lidé. Když hovořím pravdu, protože já, jakožto člověk nelžu, tak proč chodíte na můj profil, abyste mě zablokovali? Máte strach z pravdy? Nebo nechcete abych vás a vaši nekalou činnost viděl? Myslíte si, že tím skryjete své červivé nitro? Tlak stoupá a vše bude odhaleno... brzo už nebudete moci svou špínu skrývat a bude všem zjevná.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:22 #1638 napsal Pavel Krajíček
Ono to farizejství nebo jak jsou dnes nazývaní "lepšolidé" tak oni jsou jak mezi čtenáři PG, tak i mezi běžnými lidmi. Nehledí na zdravé jádro, ale na vystavený lesklý pláštik na formu. Jdou tam kde je většina, kde větří úspěch, kde se poplácávají po ramenou. Klidně se budou hlásit k prozápadním deviantům a zvrhlíkům, jen aby nedostali nálepku. Stejně tak čtenáři Poselství Grálu jdou za sluničkáři bez ohledu na červivé jádro, které nevidí. Ale i v tom se přece projevuje zákon stejnorodosti. A co myslíte... bude ze Světla hleděno na vaše pokrytecké úsměvy nebo bude hleděno na nitro a jeho skutečný stav, který jste před druhými a mnohdy i před sebou skrývali?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:23 #1639 napsal Pavel Krajíček
Ten Ďurfina na Facebooku pod falešným profilem Martin Pekár se v lednu zaregistroval na našem webu Poselství Grálu poselstvi-gralu.cz/ pod falešným jménem Peter Žiško, asi zapomněl, že mám jeho IP adresu. Zajímalo by mě, kolik takto podvodných a falešných účtů má na internetu. Také si během registrace odklikl na Facebooku naší FAN stránku. Po registraci asi zapomněl heslo, tak vešel se mnou do kontaktu. Když zjistil, že web patří mi (Pavlu Krajíčkovi), tak z FAN stránky na FC hned utekl, zrušil odběr (ovšem marně, já jsem to už zaregistroval) a na webu PG se už nikdy nepokusil přihlásit. Pěkně vykutálení čtenáři PG, pokrytci, podvodníci, vyčůranci atd. atd.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Powered by Kunena fórum
Diskuze s poslední aktivitou
Poslední komentáře