Pavel Krajíček

Pravdou třeba proti všem

AO-institut / Cesta Grálu a další bludaři

Více
24. bře 2021 10:18 - 24. bře 2021 10:36 #1627 napsal Pavel Krajíček
Protože diskuze o bludařích je na druhém webu, kde jsou diskuze nyní pro registrované, tak toto téma zde zkopíruji:

Vzpomínáte na AO institut? Měli web několik let a shodou okolnosti skončili v ten rok (2011), kdy my jsme začali s naším webem  poselstvi-gralu.cz/

A dnes jsem dostal email s odkazem na nový web, který pochází zase od nich: cesta-gralu.cz

Také se už roztahují na Facebooku: www.facebook.com/Ce...PathOfTheGrail/ mnoho líných, změkčilých, samolibých čtenářů PG jim už skáče na lep.

Píši jen abyste věděli komu to patří, kdybyste na to natrefili. Jedná se o blouznivce, kteří přijímali od Vollmanna bludy z astrálu. Zastánci cenzurovaného Poselství Grálu. Mám ještě doma jejich spisy. Tak aby jim hned někdo zase neskočil na lep.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:19 #1628 napsal Pavel Krajíček
Uživatelka psala:

"Já jsem od Prokopa minulý rok dostala dvě knihy z jejich nakladatelství Volání (aspoň si celou dobu myslím, že patří pod AO Institut). Byly to Ženám a 15 stupňů na cestě k pravému ženství. Nepřišlo mi to vlastně vůbec špatné a pro ženy, které ještě hledají, jaké že jsou ty pravé ctnosti a hodnoty, by to mohlo být pěkné čtení. Autorka je, myslím, nějaká paní Štokrová. Akorát mě trochu zarazilo její prohlášení, že by se ženy neměly vůbec líčit nebo si barvit vlasy. Pro mě je to v nějaké přirozené míře naprosto v pořádku a shodly jsme se na tom i s dalšími ženami tady z webu.

Jinak mohl byste mi o tom AO Institutu říci něco víc? Kteří lidé za tím stojí, jaké činnosti se věnovali? Já jen vím, že ho na svých stránkách dost zmiňoval pan Marschner..."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:19 - 24. bře 2021 10:31 #1629 napsal Pavel Krajíček
To jsou ti nejhorší. Do Pravdy zamíchají zrnka svých bludů a tak svedou mnoho lidi, protože 95% vypadá tak krásně a líbí se to ostatním... takže pak spolknou i těch 5% bludů.

Abdrushin píše:
"K tomuto kruhu připojuje se pak ještě jeden, který obsahuje takové lidi, kteří si nemohou odpustit, aby k tomu, co jim bylo dáno, nenavazovali vlastní myšlenky, aby s jednou kapkou Pravdy, k jejímuž přijetí se jim dostalo příležitosti, sami nějak při jejím šíření nedosahovali nějakého lesku! Nemohou zanechat toho, aby nevetkávali do přečteného nebo slyšeného vlastní názory a všechno dále nerozpřádali tak, jak to vyvstává v jejich fantazii. Těchto lidí není naštěstí mnoho, avšak jsou o to nebezpečnější, protože z jediného zrnka Pravdy tvoří a šíří bludné učení."
-
AO institut po celou dobu svého působení byl zastáncem cenzurovaného Poselství Grálu. Z toho jasně vyplývá, že se jedná o velice nebezpečné lidi, jako každý, kdo propaguje zcenzurované Slovo, protože ve své podstatě se jedná o vrahy. Cenzura PG je souznačná s ukřižováním Ježíše. V obou případech se jedná o zločin na Slově.

Uvažujte - vedení v Hnutí Grálu (dříve mnoho let A. Zatloukal) muselo vědět o těch chybách v Poselství Grálu, které tam zanesl cenzor viz článek Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou

Tedy z toho vyplývá, že zcela vědomě lhali svým ovečkám. Prodávali jim zfalšované PG, takže i podváděli. Nepřecházejte to povrchně. Znamená to, že to jsou lháři a podvodníci! Rozumíte tomu? Stoupenci Hnutí Grálu se nechávají vést lháři a podvodníky! Jak je vůbec možné že člověk, který čte Slovo Boží je lhář a podvodník? A pokud to vedení Hnutí Grálu za celá desetiletí nenašlo ty chyby v PG, které tam zanesl cenzor, tak jsou obyčejní břídilové a ne vážní čtenáři PG.

Takže jen toto samojediné stačí. Kdokoli propaguje cenzuru PG dává tím jasně najevo, že je duchovní spodina, shniloš a lenoch anebo lhář a podvodník. Jenže AO institut to tehdy potvrzoval tím, že tvrdil, že přijímá od Vollmanna, což byl hlavní aktér cenzury.

Vemte si, že Hnutí Grálu také vydává hezké tiskoviny. Nebo samotný Vollmann i něco napsal. Já jsem jeho spisy moc nečetl, ale ten co jsem přečetl, tak jsem tam hned našel chybu viz článek Apoštol Vollmann a jeho rozumové bludy

Ale tou největší chybou je propagace cenzury, protože v cenzuře je zničen žebřík, který dal lidem Abdrushin. A že důsledky jsou vidět o tom není pochyb. Stačí se jen podívat na stoupence Hnutí Grálu, kde se cenzura čte... ze všech se stala odporně zapáchající žumpa, shniloši, samolibá shnilá cháska, která dokonce ještě kritizuje ty, kteří se hýbou, viz článek Lenost stoupenců Hnutí Grálu

Jinak oni těch webů mají více i aktivit, když tak Vám pošlu do vzkazu odkazy. I jména znám i jejich fotografie mám někde.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:19 #1630 napsal Pavel Krajíček
Pan Jaroslav Peroutka napsal:

"Lidé, kteří stojí za ao-institutem, jsou ti, kteří pořádají tzv. Českou konferenci nebo např. provozují Radio Bohemia, nakladatelství Volání. Kdysi založili tzv. "Správní kancelář pro spravování země ve smyslu Světla". Neúspěšně se také snažili dostat do politiky skrze založenou politickou stranu, ale nedostali dostatek hlasů..."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:20 #1631 napsal Pavel Krajíček
Všimněte si, že na tom jejich webu je mnoho hovořeno o Grálu. Jsou tam hned na úvod články s názvy jako Grál, Parsifal, Ježíš a Grál, Příliv Boží síly v Grálu, Ochránci a rytíři Grálu a další. Tedy vlastně to tam začíná opačně než postupoval Abdrushin, začínají od konce s nejvyšším učením. Na velké pojmy chtějí nachytat shniloše a ješiťáky do sítí.

Co k tomu napsal Abdrushin:

Mnozí lidé, kteří hledajíce narazí na Slovo Poselství, ptají se jako první: Co je Grál?

Grál je místo, ze kterého započal vznik a vývoj Stvoření. V určitém čase a v neustálém návratu proudí Boží síla do nádoby Grálu, jako příliv Života a k věčné obnově pro celé stvoření.

Víc k tomu nemá být řečeno. Každý lidský duch se musí pokusit sám toto vysoké a mocné pro sebe z Poselství Grálu přijmout. Každý to bude také v sobě jinak zpracovávat, zvláště když jde o poznání, které spočívá daleko nad původem lidského ducha.

Kusým dílem proto také zůstanou líčení z lidských úst.


Abdrushin

zdroj: navodnapreziti.cz/i...asky/388-3-gral

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:20 - 18. čvn 2021 17:44 #1632 napsal Pavel Krajíček
Mnozí se ptají jak se v té změti orientovat, komu věřit?

Abdrushin napsal:
"Ten, kdo chce nyní lidem přinést záchranu z jejich veliké nouze, kterou ve své nevědomosti jako nouzi ještě nepoznávají, ten musí proto prstem tvrdě tlačit na toto bolestivé místo, na tuto sebeoslavující ješitnost chtění vědět lépe a pyšnou panovačnost.
Následkem je, že každý ješitný člověk považuje záchranu za nepřítele. Člověk ještě příliš věří sobě a své velikosti, přestože vidí všechno to neštěstí, které tím již způsobil. Avšak vždy pro to nachází omluvy. Toto by nikdy nemělo konce; neboť člověk právě tuto chybu dobrovolně neobětuje."
Abdrushin

Tedy v první řadě neskočit hned každému na špek na úlisná slova, podkuřování, vystavený lesklý pláštík, sluníčkáře apod. Samozřejmě je nutno se řídit vlastním očištěným cítěním. Pro ty, kteří potřebují hmatatelnější důkaz, může být další vodítko zde: Album s podpisem Imanuel

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:20 - 24. bře 2021 21:35 #1633 napsal Pavel Krajíček
Z Facebooku:

Pavel Krajíček:
Nějaký Martin Pekár: www.facebook.com/martin.pekar.710 mi právě smazal komentář, který jsem vložil k jeho poslednímu obsáhlému příspěvku, který vydává za svůj.
Ptal jsem se kdo je skutečným autorem, protože úplně stejný příspěvek jsem dnes viděl u Ľuboš Ďurfina zde: blog.hlavnespravy.s...e-len-zaciatok/
Tak nevím jestli onen Pekár krade příspěvky nebo je to skutečný Ďurfina pod falešným profilem. Každopádně mi neodpověděl a dotaz smazal.

Jaroslav Peroutka:
On těch pseudo profilů má víc... Onen Martin Pekár alias Luboš Ďurfina, nedávno označil ty, kteří zveřejnili Slovo za rozumové mrzáky...

Pavel Krajíček
Jako jak? Správně je tedy Slovo skrýt a zatajit nebo jak?

Jaroslav Peroutka
Jistě, je to bývalý šéf pobočky AO institutu na Slovensku, který si dal za cíl "chránit" Slovo před lidmi. Jejich oficiální název je: Český Institut pro rozvoj a ochranu díla VE SVĚTLE PRAVDY"

Jaroslav Peroutka
Když jsem v jedné diskusi jej oslovil jeho pravým jménem, tak mi v soukromé zprávě napsal, abychom zakopali válečnou sekeru. Napsal jsem mu, že s nikým válku nevedu. Pak mi popřál hezký večer, já jemu také, on poděkoval a diskusi jsme ukončili a druhý den mne zahrnul mezi rozumové mrzáky... Abdrushin jasně napsal, že pokrytec je mnohem horší, než hříšník...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:21 - 11. čvn 2021 23:56 #1634 napsal Pavel Krajíček
Já si říkal, proč některé příspěvky na Facebooku nevidím, když je jiní sdílí. A oni mě mnozí čtenáři PG zablokovali. Asi si myslí, že tím sprovodí pravdu ze světa, když mě neuvidí. Nyní jsem zjistil, že mě blokuje Aleš Svoboda. Jeden z nebezpečných bludařů mezi stoupenci PG. Kdysi provozoval AO-institut a nyní je u tzv. "Cesty Grálu". Zastánci cenzury PG, přijímají z astrálu od Vollmanna (cenzora) bludy a šíří je na svých webech a Facebooku a shniloši jim opět skáčou na špek. V roce 2011 vyhlásili, že přijde očista... a nic nepřišlo a od té doby AO-institut nejede a nyní se zase pokoušejí oblbovat slabomyslné.
==

Vezměte si, že já jsem vůbec nevěděl, že on (Aleš Svoboda) má profil na Facebooku. Ten jeho profil jsem viděl až včera poprvé z jiného profilu, když můj mi zablokoval. Řekněte mi, co to je? Co to musí být za nenávist, když on musel přijít na můj profil a odkliknout zablokování, přitom já jeho profil nikdy neviděl a tedy jsem jej nikdy ani nekontaktoval. Těch farizejů, kteří mě zablokovali je více, zatím vím asi o šesti, sedmi profilech. S většinou z nich jsem nikdy nijak nevešel do kontaktu, přesto oni přišli na můj profil a zablokovali mě. Takto se chová nenávistná havěť, která kdyby mohla, tak vás fyzicky odstraní. Nyní může zatím jen virtuálně. Jedná se opravdu o zrůdy a nenávistnou havěť. Já mnohdy vidím více, než běžní lidé, kteří se s nimi poplácávají po ramenou a sliz a červivé jádro nevidí.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:21 - 18. čvn 2021 17:45 #1636 napsal Pavel Krajíček
Neuvěřitelné. Právě jsem zjistil, že nějaká farizejka Ľudmila Langheiterová mě blokuje na Facebooku a přesto je registrovaná na mém webu poselstvi-gralu.cz/ a šmejdí a prolézá to tam. Co to jsou za lidi?
Jestliže vy farizejové stojíte správně, tak přece nemusíte mě blokovat. Stůjte hrdě, vzpřímeně, nemáte se přece čeho obávat, jakožto jadrní a poctiví lidé. Když hovořím pravdu, protože já, jakožto člověk nelžu, tak proč chodíte na můj profil, abyste mě zablokovali? Máte strach z pravdy? Nebo nechcete abych vás a vaši nekalou činnost viděl? Myslíte si, že tím skryjete své červivé nitro? Tlak stoupá a vše bude odhaleno... brzo už nebudete moci svou špínu skrývat a bude všem zjevná.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:22 #1637 napsal Pavel Krajíček
Píšou mi lidé (během dvou dnů už dva):

"Rád si pročítám zajímavé příspěvky na webu o přežití a chtěl bych vědět, když potíráte AO institut a Aleše Svobodu, proč zveřejnujete videa Víta Syrového, vždyť ten k nim patří také. Několikrát vystupoval na schůzi České konference..." (zkráceno).

Má reakce:

Máte pravdu. Já o panu Syrovém toho moc nevěděl, jen že je přes tu zdravou výživu. V posledních dnech jsem si na Facebooku všiml, že spolupracuje a přitaká si se slizkými farizeji. Odedneška nebude vítán mezi námi, včetně sdílení odkazů na jeho videa apod. Ono to už vyplývalo z toho, že se nikdy u nás neregistroval a to tady jsme od roku 2011 na webu poselstvi-gralu.cz/ .

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:22 #1638 napsal Pavel Krajíček
Ono to farizejství nebo jak jsou dnes nazývaní "lepšolidé" tak oni jsou jak mezi čtenáři PG, tak i mezi běžnými lidmi. Nehledí na zdravé jádro, ale na vystavený lesklý pláštik na formu. Jdou tam kde je většina, kde větří úspěch, kde se poplácávají po ramenou. Klidně se budou hlásit k prozápadním deviantům a zvrhlíkům, jen aby nedostali nálepku. Stejně tak čtenáři Poselství Grálu jdou za sluničkáři bez ohledu na červivé jádro, které nevidí. Ale i v tom se přece projevuje zákon stejnorodosti. A co myslíte... bude ze Světla hleděno na vaše pokrytecké úsměvy nebo bude hleděno na nitro a jeho skutečný stav, který jste před druhými a mnohdy i před sebou skrývali?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 10:23 #1639 napsal Pavel Krajíček
Ten Ďurfina na Facebooku pod falešným profilem Martin Pekár se v lednu zaregistroval na našem webu Poselství Grálu poselstvi-gralu.cz/ pod falešným jménem Peter Žiško, asi zapomněl, že mám jeho IP adresu. Zajímalo by mě, kolik takto podvodných a falešných účtů má na internetu. Také si během registrace odklikl na Facebooku naší FAN stránku. Po registraci asi zapomněl heslo, tak vešel se mnou do kontaktu. Když zjistil, že web patří mi (Pavlu Krajíčkovi), tak z FAN stránky na FC hned utekl, zrušil odběr (ovšem marně, já jsem to už zaregistroval) a na webu PG se už nikdy nepokusil přihlásit. Pěkně vykutálení čtenáři PG, pokrytci, podvodníci, vyčůranci atd. atd.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. bře 2021 09:06 - 29. bře 2021 10:03 #1643 napsal Pavel Krajíček
Falešný účet na Facebooku Martin Pekár, pod kterým se skrývá Ďurfina mě zablokoval a už jej nemohu zobrazit. Je zajímavé, jak povrchní stoupenci PG skáčou na špek kdejakému podvodníkovi, lháři, pokrytci, ale toho na kom nemohou nic najít, tak toho nenávidí. Myslím, že se tak dělo vždy. Ty nejčistší jste dokonce přibíjeli na kříž od nenávisti.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. bře 2021 10:29 - 29. bře 2021 10:46 #1644 napsal Pavel Krajíček
Dotaz:
"Dobry den Pavle vsimla som si ze pisete o panovi Pekarovi ja sledujem jeho profil a co pise...myslim ze ma zaujmave clanky...a tiez som tusila ze je to zrejme p.Durfina neviem coho viedlo mat takto profil ...myslite si ze je naozaj az tak falosny a povrchny???"

Odpověď:
Tak určitě se neostýchá podvádět a lhát, když se i u nás na webu PG registroval pod falešným jménem.

Reakce:
"Mozno to ale neboli zle umysli..."

Odpověď:
Účel přece nesvětí prostředky... před tím varuje i Abdrushin. Prostředky které používá temno, lhaní, podvádění nemůžeme přece tolerovat u lidí sloužících Světlu.

Reakce:
"Tak co sa tohoto tyka urcite nemozeme ale by ma naozaj zaujmalo preco to tak robi..."

Odpověď:
Pokud slouží člověk Světlu, tak čistě, pokud hledá nějaké své výhody, slávu, obdiv, tak používá i nekalé prostředky...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. dub 2021 11:29 - 08. dub 2021 12:13 #1649 napsal Pavel Krajíček
Psala mi paní na Facebooku:

Dobrý deň prajem, tak pán "Pekár" zablokoval aj mňa a to úplne všade. Z ničoho nič som prestala vidieť jeho príspevky, neviem nájsť jeho profil, proste neexistuje. Tým že ma založenú skupinu kde je okolo 30 tisíc ľudí mi to vôbec nedáva zmysel, prečo konal ako konal. Pochopila by som, keby ma odstráni z priateľov, pretože som s ním nikdy neprehodila ani slovko, ani čiarku, ale tým že ma zablokoval, tak nevidím logicky vôbec nič z toho čo on píše, čiže pre mňa tá skupina stratila úplne význam, čo sú podľa mňa zvláštne postupy aj pre iných ľudí, lebo v tomto dianí keď napríklad nezávisle sledujú len jeho, tak ich vymaže a nemajú nič. Tak teraz neviem či tých 30tisíc ľudí vôbec vidia nejaké informácie, pre toto dianie, alebo to ochladlo, lebo tento postup, ktorý zvolil je zvláštny. Napadlo ma, či mu vadilo, že viacej lajkujem či zdieľam Vás, čo je neskutočné už niečo, predsa čo viem, tak Vás podporujú ľudia, ktorý aj jeho, a oni ho vidia. No nič, každopádne, som rada za Vás, už asi ako jediný zdroj diania. Ďakujem za to, a pekný deň :)

Odpověděl jsem jí:

On chodí i k nám na weby např. do diskuze "AO-institut / Cesta Grálu a další bludaři" kde píšu i o něm. A Vy jste tam za mé příspěvky děkovala. Myslím, že tam zkoušel i klikat na Váš profil. Mě zablokovala před časem i ta Monika Nemergut co se tam pořád rozplývá na tom jeho profilu.

Poté mi napsal ještě Prokop Zapletal :
"Teď jsem se koukal a vidím, že zablokoval i mě. Povedený blázen. "

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

 • Falešná soustrast farizejství a pokrytectví
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 30.08.2021 08:24
  . Psal mi pan v soukromé diskuzi:

  Číst dále...

   
 • Falešná soustrast farizejství a pokrytectví
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 28.08.2021 21:49
  . Psala mi paní: Odpověděl jsem jí: Přesně, já to vnímal stejně, jako by tu knihu psal někdo jiný. V telefonu si mi stěžoval, že někdo jeho knihy okopíroval a dal na internet a tak přichází o peníze....

  Číst dále...

   
 • Originál dobové fotoalbum Abdrushin
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 21.08.2021 10:19
  Pro stoupence PG: Nechtěl jsem to původně říkat, také jsem to neřekl. Stalo se tak 11.11.2018 v ten den jsem v Hradu Grálu od Irmingard duchovně obdržel Kříž a ještě jeden medailon. Není to nynější můj ...

  Číst dále...

   
 • Jak vzniká homosexualita?
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 05.08.2021 09:29
  Proč lidé (tupé ovce) neuvažují dále: kdyby byli ve vedení ušlechtilí lidé, tak co by asi propagovali? Přece vše ušlechtilé, čisté, zachvívající se v zákonech stvoření, vše co lidského ducha povznáší.

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 05.08.2021 08:12
  Když už mluvím o těch odbornících na sekty, tak ještě jeden postřeh. Nedávno jsem četl v nějakém článku, že jeden ze znaků sekty může být to, že jí posíláte peníze. A nyní uvažujte. Když pošlete peníze ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 05.08.2021 08:11
  Ještě k mému předchozímu příspěvku o Vojtíškovi. Poté co každý normální člověk pochopí a přesvědčí se, že nazývat diskuzní fórum sektou je hloupost je zapotřebí si ještě položit další otázky. Dvakráte ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 05.08.2021 08:10
  Loni (2020) jsem shlédl téměř dvouhodinové video, které I. Chaun natočil 15.12.2020 s rádoby odborníkem na náboženství a sekty Zdeňkem Vojtíškem. Vojtíšek se tam rozplýval, jak že se stal tolerantním člověkem ...

  Číst dále...

   
 • ​Apokalyptické řeči nejsou na místě?
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 18.07.2021 00:37
  Po záplavách v Německu čteme různá prohlášení rádoby odborníků, že je zapotřebí se lépe připravit do budoucna a spousta podobných řečí. Připravit se, aby se podobným neštěstím předešlo. Myšlenka to ...

  Číst dále...

Návštěvy

Dnes 83

Včera 86

Tento týden 169

Tento měsíc 2429

Celkem členů

21 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Velká bolest jde všemi zeměmi!

Nákaza může řádit jen tam, kde se jí k tomu uvolní cesta. Povodeň nevystoupá ani o coul výše, než jí bylo předem určeno. Oheň z hlubin země a z nebe nesmí šířit svou zkázu ani o stopu dál, než smí. Bouře se žene svou zcela určenou cestou. A když doposud pevná země zavrávorá, když se řítí hory, nové vystupují, když celé pruhy země obracejí se v trosky … nic neděje se bez pevného vedení Boží vůle! To vám zůstaň útěchou! 

Abdruschin

 

(celé znění) (celá kniha)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

  Abdrushin

 

Originál fotoalbum Abdrushin

Morava

„MORAVA“ neříká však svým obyvatelům nic míň než: „Ústa Pravdy, která zvěstují Lásku Boží.“ Takový je význam slova Morava

 

 

V budoucnosti nastane toto: Tento lid přijme z východu i ze západu všechny, kteří zůstanou a vyvstane národ jako nový celek s těmi, kteří k němu přijdou a tak vznikne nové jméno a starého víc nebude. Tak ani „Morava“ nezůstane a přece bude existovat, protože bude působit mezi ostatními jako semeno, které ruka Věčného zasela do okrsku země, mezi lidi a vzejde a přinese desetinásobnou úrodu.

 

 (číst celý článek Morava)

 

Lid Páně

Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl.

 

 

Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!

 

Abdrushin

 

Pavel Krajíček na Facebooku

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking