Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  
Tato kategorie je moderována

Komentáře Pavla Krajíčka

Více
10. čvn 2022 09:55 - 17. čvn 2022 20:36 #3151 napsal Pavel Krajíček
Protože tato diskuze Komentářů zlobila, tak jsem ji smazal a založil znovu. 

Když už jsem tady, tak podám více info o novinkách. Pokud to někoho zajímá, tak jsem opět založil na webu kategorii s články Karla Kramáře zde: pavelkrajicek.cz/ind...rel-kramar

Také fotogalerii: pavelkrajicek.cz/ind...otogalerie

A videogalerii: pavelkrajicek.cz/index.php/video tam jsou zatím dvě kategorie. Jedna s Kramářem a druhá taková obecná. Tam jsem dal zajímavé video, kde anglický biskup stojí na straně Putina: pavelkrajicek.cz/ind...imir-putin

Dále jsem založil sekci Ke stažení: pavelkrajicek.cz/ind...ke-stazeni
tam jsou zatím dvě kategorie:
1) Karel Kramář: pavelkrajicek.cz/ind...rel-kramar
2) Co nesmíte vědět!: pavelkrajicek.cz/ind...mite-vedet

V té Co nesmíte vědět jsou tři knihy
- Michael Morris "Co nesmíte vědět!" 1.díl
- Globalisté útočí
- T. G. Masaryk - studie vyvolencovy krycí legendy.pdf

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvn 2022 10:40 - 17. čvn 2022 20:36 #3152 napsal Pavel Krajíček
Na otázku zda souhlasím s Ruskem, když sdílím tzv. proruské články odpovídám: nesouhlasím se žádným stoupencem nebezpečné sekty rozumářů a materialistů. Jste dobytek, který se ve své chlípné samolibosti postavil nad moudrost Boží a zpustošil svět a vede jej do záhuby. Zveřejněním určitých článků tedy neříkám, že s nimi souhlasím. Jejich zveřejním dávám čtenáři možnost poznat stanovisko i druhé ze dvou znepřátelených stran a možnost udělat si tak názor sám (podobně jako se dnes volně prodává kniha Mein Kampf), na rozdíl od údajné prozápadní demokracie, která s nenávistnou pěnou u huby druhou stranu cenzuruje a šíří dezinformace.

Připomínám, že zde najdete čtyři články, které vám prozápadní nenávistná dezinformační média (v čele s ČT) neukážou:

Projev prezidenta Vladimira Putina k začátku vojenské operace na Ukrajině,
článek: pavelkrajicek.cz/ind...a-ukrajine

Projev prezidenta Vladimira Putina o Totální válce Západu proti Rusku,
článek: pavelkrajicek.cz/ind...roti-rusku

Tak šel čas s Ukrajinou,
článek: pavelkrajicek.cz/ind...-ukrajinou

200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech...
článek: pavelkrajicek.cz/ind...orismu-usa

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvn 2022 21:08 #3159 napsal Pavel Krajíček
Právě jsem dopsal článek Ochrana menšin podle vůle Boží pavelkrajicek.cz/ind...-vule-bozi
Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. čvn 2022 23:30 - 21. čvn 2022 23:30 #3187 napsal Pavel Krajíček
Včera jsem shlédl část videa, kde Baudyš říkal, že jeho nějaký dobrý známy předpověděl covid, ještě než začal a že mu také řekl, že v druhé půli roku 2022 sklidí USA to, co po celou dobu rozdávaly ostatním. Hmm... tak jsem zvědavý.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. čvn 2022 10:38 - 23. čvn 2022 17:23 #3193 napsal Pavel Krajíček
Občas shlédnu video či komentář toho či onoho esoterika, astrologa či jinak rádoby vědoucího a na otázky, co dělat v dnešní době, jak z toho ven, jsem snad ještě ani jednou neviděl správnou odpověď. Jak je něco takového možné? To opravdu nikdo neví jaké je řešení dnešní krize? Kdyby šlo o materialistu, tak bych se nedivil, že bude plácat nesmysly, ale dnešní tzv. duchovní lidé? Esoterici, kteří se stavějí do vůdčích rolí co se týče vedení v duchovním směru a nikdo z nich neřekne to podstatné a jediné správné, jak ven z dnešního marasmu.

Jsou dvě možnosti - buď to sami neví anebo to nechtějí říkat, protože zatím se to mezi lidmi nenosí a podvědomě tuší, že Pravdou by ztratili stoupence. Spíše si myslím, že platí první možnost, že vlastně neví a u některých bude trochu platit i ta druhá možnost.
Jediné a správné řešení současného hroucení se života a společnosti je vřazení se do zákonů stvoření neboli Boží vůle. Příčina dnešního úpadku je v založení nebezpečné sekty rozumářů a materialistů a jejich zvrhlé domýšlivosti, kterou postavili nad Boží moudrost. Tedy žádná jalová hesla, vydržet, spojit se, zdravý rozum apod., ale pouze to jediné, co většina shnilošů nechce slyšet. Vřadit se do zákonů stvoření. To podmiňuje prvně námahu usilovat o jejich poznání a po tomto poznání se do nich vřadit. Udržovat cítění a myšlení v čistotě. Skrz očištěné cítění (nikoli pocit) vyciťovat vůli Boží a jednat podle ní. Ne v první řadě chodit do kostela a tam kývat hlavou, ale žít podle zákonů stvoření. A především odstranit z vedení národa ty pomatence s masturbačními vizitkami před jmény (Pudr, Hadr, Mrd, Mamrd apod.), kteří si říkají vědci, odborníci atd., protože jde o ty nejnebezpečnější fanatiky ze sekty rozumářů a materialistů. Sekta, která zpustošila tento svět a vede jej do záhuby. Protože ale lidé zatím stále nechtějí slyšet skutečné řešení dnešních problémů, tak se utrpení bude stále stupňovat, až samolibci budou ležet hubou v prachu země a sami budou prosit o skutečně vědoucí lidi, aby je vyvedli z marasmu a bahna do kterého předtím sami vlezli.
Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. čvn 2022 18:57 - 03. čvc 2022 10:07 #3194 napsal Pavel Krajíček
Jak jsem se tady zmínil před pár dny o tom Baudyšově výroku jeho známého, že v druhé půli roku 2022 sklidí USA to, co po celou dobu rozdávaly ostatním, tak když koukám nyní do efemerid, tak je to jasné a logické. Už od loňska se avizovalo, že USA budou mít letos návrat Pluta na radixovou pozici. Čili při vzniku USA 4. 7. 1776 bylo Pluto na 27. stupni a 33. minutě v Kozorohu. A protože Pluto běží pomalu, tak teprve letos oběhlo celý zvěrokruh a vrátilo se na týž stupeň. A protože planety se stávají retrográdní, to znamená, že z pohledu ze Země zpomalují a běží nazpět ve zvěrokruhu, tak se stává, že tranzit přes nějaký bod proběhne několikráte za sebou. A to je i náš nynější případ. A říká se, že věc není dovršená dokud tranzit neproběhne naposled. Takže první návrat Pluta v horoskopu USA byl v únoru 2022, to začala ta krize na Ukrajině, zřejmě to s tím souvisí. V dubnu se Pluto otočilo a šlo nazpět a opět učiní náš kritický tranzit v červenci 2022, kde se asi dá opět něco do pohybu. Potom se Pluto otočí dopředu v říjnu a opět a tentokráte naposledy vezme horoskop USA v prosinci 2022. Tedy poslední kritické období je mezi červencem a prosincem 2022 a to je i to období o kterém hovořil Baudyš.
Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvn 2022 14:22 #3207 napsal Pavel Krajíček
Včera dal Soldán odkaz na nějakou novou přednášku Petr Soldán+Jano světlan Majerčík Bratislava 17.6.2022 stopa1.mp4

V přednášce přímo vysloveně říká, že očkování proti covidu má za účel člověka odpojit od jeho duchovního napojení.

Odkaz na stažení: ulozto.cz/file/Vwjus...stopa1-mp4

Ta přednáška je zase rozdělená na dvě části, ale ta druhá je krátká, asi jen zbytek, konec, ani jsem ji neviděl: ulozto.cz/file/OFVk2...topa-2-mp4
Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. čvc 2022 16:18 - 01. čvc 2022 16:19 #3210 napsal Pavel Krajíček
Jeden starší nezveřejněný a archivovaný článek s názvem Co je to vlastenectví? jsem nyní obnovil, oprášil a zveřejnil.

odkaz na článek:  pavelkrajicek.cz/ind...astenectvi
Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Powered by Kunena fórum
Diskuze s poslední aktivitou
Poslední komentáře