Pavel Krajíček

Pravdou třeba proti všem

 

Registrace vám umožní psát do diskuze, a tedy i komentovat články. Dokončením registrace stvrzujete, že jste si přečetli Pravidla webu a souhlasíte s nimi.

Jméno a příjmení bude vidět ve vašem profilu. Uživatelské jméno vidět není a slouží pouze k přihlášení do profilu.

Profily nejsou přístupné veřejnosti, jen přihlášeným uživatelům.

 

 Registrace zde : www.pavelkrajicek.cz/registrace

 

Pokud vám nepřijde po registraci email na potvrzení, tak si zkontrolujte složku SPAM. Pokud problémy přetrvávají, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

MyČeši

 
 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. Pokud jste normální člověk, přidejte se k nám na MyČeši
 
 
 

Facebook porušuje zásady

 

Facebook porušuje zásady komunity Stvořitele ohledně nenávistných projevů, když slušné lidi cenzuruje a zvrhlé a chlípné menšiny podporuje

 

 (více zde)

 

Vidíme tak, že Facebook nepatří lidem. Kdyby patřil lidem, tak by musel lidi chránit a podporovat. Takto ale vidíme, že Facebook lidi cenzuruje a BANuje a chlípné a zvrhlé menšiny chrání a podporuje. Zvrhlíci tomu říkají tolerance, ale odkdy se toleruje zlo, zvrhlost, chlípnost, devianti? Jednoduchá odpověď, od té doby kdy je u moci havěť a nikoli lidé.

 

Přihlášení

X

Copyright © Pavel Krajíček

Nemáte potřebná oprávnění